58
  • 58 57:31
    Bivoj

SK BIVOJ LITVÍNOV - TJ Turnov 7:8
branky: 5. Oldřich Jireček, 11. Tomáš Straka, 21. Jakub Lipár, 24. Tomáš Straka, 48. Ondřej Tichý, 49. Viktor Hocelík, 51. Jan Černý - 12. Štěpán Čuda, 15. Vladimír Štecha, 16. Vojtěch Palatínus, 25. Lukáš Švitorka, 28. Štěpán Matěcha, 41. Štěpán Matěcha, 44. Vojtěch Palatínus, 54. Emil Hejduk; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 21, Matěj Chabr 7 - Jaroslav Švec 25; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostí: Zápas neměl téměř žádné tempo a obdivuji diváky, že vydrželi do konce, který byl tedy nakonec vypjatý. My jsme potřebovali pro naději 3 body a ty se nám nakonec podařilo získat. Teď budeme doufat, pak zkusíme další tři body a potom případně zase doufat. Díky za utkání
60:00 Komentář trenéra domácích, Petra Globočníka: Mrzí nás začátek utkání, kdy jsme vedli a soupeře zadarmo vrátili zpátky do zápasu vlastní nedůsledností. Škoda závěru, kdy jsme byli mírně lepším týmem, ale opět jsme se nevyvarovali taktických chyb, které nás stáli zápas. Přejeme soupeři šťastnou cestu.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Litvínov-14, Turnov-11.
59:58 Vypjatý závěr, ale bez gólu.
59:40 Nakonec se dostal ke střele Hocelík, ale brankář chytá.
59:18 Litvínov střílí nad.
59:02 Poslední minuta, Litvínov kombinuje.
57:51 Litvínov v 6ti.
57:31 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
53:52 GÓL TJ Turnov! 7:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Emil Hejduk, asistoval #91 Pavel Sekyra (7:8)
53:52 Rychlý útok a pěkná kombinace na tři doteky, vedou hosté.
52:40 Hra se trošku uklidnila.
50:30 Timeout TJ Turnov
50:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #88 Oldřich Jireček (7:7)
50:30 Máme vyrovnáno !
49:52 Hra se zrychlila,
48:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #71 Ondřej Tichý (6:7)
47:24 Na balónu Litvínov.
47:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #25 Viktor Hocelík (5:7)
46:37 Vidíme bojovný florbal plný soubojů.
44:35 Míček střídá rychle své majitele.
43:35 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #71 Ondřej Tichý.
43:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Chabr družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
43:26 Na hřišti se nám přiostřuje.
43:21 GÓL TJ Turnov! 4:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (4:7)
41:35 Litvínov rozehrává ve svém rohu.
40:44 GÓL TJ Turnov! 4:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha z trestného střílení (4:6)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - Litvínov: 10, Turnov: 13.
39:37 Litvínov rozehrává v útočném rohu a Turnov jde do protiútoku, který opět končí v rohu.
39:01 Hosté hrají v plném počtu.
38:51 Zatím při přesilovce jedna střela.
37:26 Litvínov má další přesilovku a snaží se vymyslet nějakou kombinaci.
37:01 Vyloučen hráč #65 Josef Peštál družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
36:27 Hosté chvilku útočili, ale celá akce končí pouze v rohu a na balónu opět domácí.
34:25 Na balónu je teď hlavně Litvínov, snaží se kombinovat, ale Turnov zatím brání dobře.
32:12 Hra je kouskovaná ještě více a jedna rozehrávka za druhou.
31:59 Litvínov kombinuje na útočné polovině.
31:32 Litvínov v 5ti a má přesilovku.
31:17 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
30:25 Litvínov rozehrává na útočné polovině.
30:16 Hosté hrají přesilovku, střelu jsme ještě neviděli.
29:31 Vyloučen hráč #5 Jan Černý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
28:00 Hra se kouskuje, vidíme mnoho faulů.
27:10 GÓL TJ Turnov! 4:5
24:32 Hra je velmi vyrovnaná, balónek velmi rychle střídá své majitele.
24:08 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Lukáš Švitorka, asistoval #19 Jan Hausmann (4:4)
23:08 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #19 Filip Neklan (4:3)
20:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Jakub Lipár, asistoval #19 Filip Neklan (3:3)
20:00 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely na bránu v první třetině- Litvínov 8, Turnov 12.
19:20 Hru nám poznamenalo několik prohřešků v podobě falů do hokejek, v přesilovkách jsme neviděli příliš střel, uvidíme co vymyslí Litvínov se svou přesilovkou, která bude trvat ještě minutu.
18:59 Vyloučen hráč #39 Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
17:50 Vyloučen hráč #25 Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
16:44 Vyloučen hráč #7 Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za zvedání florbalky
15:57 Litvínov rozehrává na polovině, akce končí za bránou, hosté na balónu.
15:22 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:3)
14:34 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Vladimír Štecha, asistoval #28 Martin Hejduk (2:2)
11:28 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Štěpán Čuda, asistoval #92 Emil Hejduk (2:1)
11:28 Hostující Štěpán Cuda utekl domácí obraně po mantinelu, dostal se až na střed a trefil se do sítě.
10:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #79 Tomáš Skalitz (2:0)
09:49 Turnovský útočník se teď ocitl sám před Vybíralem, ale nestihl usměrnit balón směrem k bráně a poté proběhl malým brankovištěm, takže rozehrává Litvínov.
08:49 Turnov se teď na delší dobu zabydlel na hostující polovině, ale akce zůstala pouze za bránou.
05:44 Turnov teď zahrozil rychlým útokem, ale několik rychlých přihrávek skončila pouze v Litvínovském rohu.
04:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #88 Oldřich Jireček, asistoval #19 Filip Neklan (1:0)
02:51 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #19 Jan Hausmann.
02:51 Jireček zatáhl za záchranou brzdu, když se ocitl hostující útočník sám před Vybíralem a vidíme trestné střílení,
01:34 Akce hostů netrvala ani 10 vteřin a rozehrává Litvínov.
01:17 Fantovi se nepovedla nahrávka, hosté jsou na balónu.
00:45 Litvínov útočí, ale akce nekončí střelou.
00:01 Úvodní buly pro domácí.