• 60 59:37
    3:7
    (Šrámek)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Wizards DDM Praha 10 3:7
branky: 12. Tomáš Vlček, 25. Marek Sluka, 47. Marek Sluka - 7. Jiří Šrámek, 7. Jakub Novák, 12. Michael Svatoš, 16. Jiří Šrámek, 21. Karel Smutný, 52. Jan Heller, 60. Karel Smutný; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Martin Kohout 16 - Lukáš Vávra 28; po třetinách: 1:4, 1:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : První třetina rozhodla, smolné góly a následně jsme se nezvedli. Soupeř hrál jednoduše a odváží si výhru. Kluci projevili snahu, ale to bylo málo. Máme co zlepšit a semknout se před play off. Věřím, že budeme úplně jiný tým a ukážeme co je T.B.C ! Díky soupeři za utkání a všem v hale.
60:00 t Komentář vedoucího hostů Romana Urbance : Vyrovnané utkání rozhodla povedená první třetina. Děkujeme za příjemný zápas a příjemný zbytek neděle.
60:00 Počet střel v třetí třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10, Wizards DDM Praha 10 8
59:37 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (3:7)
58:20 Domácímu týmu se nepodařilo využít krátkou hru v šesti. Brankář se musel vrátit zpět do své brány.
56:34 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
56:34 Domácí tým jde do šesti.
54:59 Domácí tým opět nedokázal využít další šanci na to snížit bodový náskok.
53:10 Útočník z týmu hostů měl velkou šanci jít sám na brankáře. Míček mu, ale vyklouzl z čepele.
51:29 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (3:6)
49:41 Vyloučen hráč #57 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
48:00 Domácí hráč s číslem 59 Turek Jiří poslal z půlky hřiště na brankáře další střelu. Míček, ale netrefil bránu.
46:22 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #52 Patrik Kovářík (3:5)
46:03 Hráč hostů s číslem 17 Novák Jakub se pokouší vystřelit z půlky hřiště. Jeho střela byla ale zblokováná.
43:20 Domácí tým se snaží vytvořit nějakou tu šanci ke střele, bohužel pro ně soupeři jim nedávají moc prostoru.
41:23 Tým hostů bez problémů ve třetí třetině dohrál oslabení.
40:01 Domácímu týmu zbývá ještě 1 minuta a 21 vteřin do konce přesilovky.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým hostů.
40:00 Počet střel ve druhé třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 12, Wizards DDM Praha 10 4
39:22 Vyloučen hráč #17 Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
38:41 Domácí hráč s číslem 19 Jakub Votava chtěl překvapit brankáře rychlou střelou po zemi. Míček se, ale odrazil od brankové konstrukce do rohu.
36:43 Tři rychlé střely za sebou opět mířili na brankáře hostů. Ten ale s klidnou hlavou drží svůj tým.
35:30 Hráči už začínají být nervózní. To se odráží hlavně v soubojích. Ne jeden souboj byl na hraně faulu.
31:40 Ve statistikách držení balónku s jistotou vede tým hostů. Podle toho taky vypadá hra. Hosté nemusí nikam pospíchat a proto jenom čekají na nějakou soupeřovu chybu, aby když tak jenom zvýšili svůj náskok.
30:26 Jedna střela za druhou jde na brankáře hostů. Ten, ale drží svůj tým co to jde.
28:18 Velkou zásluhu v dnešním zápase musíme připsat brankáři hostů Lukáši Vávrovi a jeho vydařeným zásahům.
26:56 Domácí hráč s číslem 71 Michal Nový opět předvedl super akci. Bohužel konečné střele chyběly správné parametry.
24:24 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #50 Karel Horký (2:5)
24:24 Pár nahrávek z první sem a tam a hned to jde. Domácí tým se ještě nevzdává.
22:26 Máme tu pár změn v sestavě domácích. Místo Adama Lešuka A Martina Kameše nastoupili na hřiště Martin Eliáš a David Konečný.
20:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:5
20:31 Ze začátku to vypadalo, že se domácí tým pořádně nabudil. Bohužel hned po první soupeřově akci hosté jenom zvyšují svůj bodový náskok.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:00 Počet střel na bránu v první třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9, Wizards DDM Praha 10 10
15:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek bez asistence (1:4)
15:47 Tým hostů využil standardku. Útočník si jenom přišlápl míček a vystřelil.
14:00 Domácí hráč s číslem 71 Michal Nový předvedl pěknou střelu na bránu. Bohužel trefil jenom boční tyčku.
11:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #78 Jan Svoboda (1:3)
11:30 Smutný odraz od nohy obránce pomohl hostům k dalšímu jednoduchému gólu.
11:12 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #34 Pavel Dvořák (1:2)
09:25 Domácí hráč s číslem 59 Turek Jiří právě vystřelil z půlky hřiště jedovatou střelu, která mířila gólmanovi těsně nad nohu. Gól ale nepadl.
06:57 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #78 Jan Svoboda (0:2)
06:57 A máme tu dvě velké chyby na straně domácích. Hráči si nestihli pohlídat své soupeře.
06:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #25 Karel Smutný (0:1)
05:05 Týmu hostů se nedaří trefit bránu. Míčky lítají úplně mimo bránu.
02:37 Tým hostů měl právě zatím největší šanci dát gól. Před bránou se náhle objevil osamocený hráč s míčkem. Naštěstí pro domácí minul bránu.
01:18 Domácí tým se konečně dostal k balónku a může vymyslet nějakou tu akci.
00:19 První střelu hostů zblokoval hráč s číslem 59 Jiří Turek.
00:01 Úvodní buly v první třetině vyhrát tým hostů.