58
  • 58 57:08
    Benešov

TJ Turnov - SK Florbal Benešov 5:4
branky: 32. Antonín Palatínus, 33. Vojtěch Palatínus, 36. Štěpán Matěcha, 49. Vojtěch Rondoš, 55. Štěpán Matěcha - 10. Martin Jaeger, 11. Tomáš Pícha, 28. Ladislav Vorel, 43. Ladislav Vorel; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1 + David Lukáš 5; využití: 3:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 9 - Lukáš Brož 21; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Zaprvé děkujeme do Plzně, že nám dnes svojí výhrou pomohli k postupu. Za to, co jsme předváděli od nového roku do dneška bychom si nezasloužili hrát ani divizi. Za to, co jsme předváděli v úvodu sezóny a za dnešní odjezděný zápas jsme však v play-off plným právem. Povzbuzení přišlo v pravou chvíli a za týdnem začíná nová soutěž. Závěrem děkuji divákům za podporu!!
60:00 Komentář trenéra hostů: Zápas jsme si prohráli zbytečnými vyloučenými. Gratuluji soupeři k postupu do čtvrtfinále.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 3 SK Florbal Benešov - 3
59:50 10 vteřin!
59:20 To jsou nervy!
58:30 Turnov už nesmí inkasovat! Zatím drží soupeře daleko od Ščurka.
57:08 Timeout SK Florbal Benešov
57:08 Hosté se vyžádali oddechový čas.
54:03 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (5:4)
54:03 Matěcha si zcela vynahradil nepovedený nájezd! Střela do šibenice zvedla ze sedaček všechny příchozí.
50:59 Turnov ještě k posunu na 8. postupovou příčku potřebuje jednou skórovat.
48:55 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #17 Štěpán Matěcha.
48:55 Matěchovi sjel míček při střele, bohužel.
48:55 Nájezd pro Turnov!!!
48:16 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Vojtěch Rondoš, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:4)
48:16 Rondoš VYROVNÁVÁ!!
43:59 Břevno! které se rozeznělo za Ščurkem.
42:14 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (3:4)
42:14 Nyní je na Turnovu, aby přišel s odpovědí.
40:10 V. Palatínus vystihl rozehrávku a snažil se přehodit Brože. Bohužel přehodil až moc.
40:01 Posledních 20 minut, ve kterých se rozhodne, zda se tu bude hrát PLAY-OFF nebo PLAY-DOWN, bylo právě zahájeno.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 12 SK Florbal Benešov - 4
37:42 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:02 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #88 Antonín Palatínus (3:3)
35:02 Matěchaaa a máme VYROVNÁNO! Matěchovi se otevřela cesta pro střelu a tak to zkusil.
34:26 Zbývá ještě minuta z přesilové hry.
33:14 Spojnice! po střele od Vitáska.
32:05 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (2:3)
32:05 Já na bráchu, brácha na mě a náskok už je pouze jednogólový!!
31:42 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #88 Antonín Palatínus, asistoval #69 Tomáš Vitásek (1:3)
30:26 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 5 minuty za hrubost
30:26 Na hřišti se přiostřuje.
28:33 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
27:44 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel z trestného střílení (0:3)
27:44 Nájezd pro Benešov!
26:08 Po střetu se na zemi ocitl jeden z hráčů Benešova. Složky záchranné služby v pohotovosti.
24:04 Turnov je lepší, ale chtělo by to potvrdit gólem.
21:45 Už se vrátil z šatny s novou.
20:58 Grmolec zlomil sticku.
19:59 Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 SK Florbal Benešov - 6
19:18 Nahození Rondoše viděl Brož na poslední chvíli a i přesto stihl zasáhnout. Hostující gólman zatím drží svůj tým.
16:35 Matěcha vystihl rozehrávku a vydal se sám na Brože, snažil se ho oběhnout, ale provedení nebylo takové, jaké by si turnovské 'C' přálo a Brož stihl zasáhnout.
14:00 Hala se nám čím dál více plní diváky, kteří zatím musí sledovat trápení domácích hráčů.
12:56 E. Hejduk promáchl po skvělé krosovové přihrávce od A. Palatínuse.
10:05 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #73 Jan Pavlíček (0:2)
10:05 Chvíle hrůzy pro domácí. rychlý kros a přesná střela od Píchy znamená dvoubrankové vedení.
09:45 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #47 Petr Vachtl (0:1)
09:45 Osamocený Jaeger před Ščurkem nezaváhal.
07:02 E. Hejduk jezdí po hřišti jako drak a jeho trenér František Záleský na něj může být právem pyšný.
06:04 Na druhé straně Ščurko taky pozorný.
05:30 Sekyra se dostal až k zakončení, Brož pozorný.
03:07 Brož si střelu od Matěchy pohlídal.
03:05 Standartní situace z brankoviště pro Turnov.
02:30 Turnov od začátku nasadil vysoké tempo a zatím nepustil Soběslav k míčku.
01:08 E. Hejduk v 1. obrovské příležitosti! Hráči Benešova špatně rozehráli, čehož využila Turnovská naděje a ani na dvakrát bohužel nepřekonala Brože.
00:00 Již za 5 min nás čeká zápas o vše!