8:10
    Lukáš MÁTL
    (Sýkora)

FBC Letka Toman Finance Group - Snipers Třebíč 8:10
branky: 23. Vojtěch Blana, 30. Radim Kahánek, 33. Radim Kahánek, 35. Ondřej Vavro, 36. Lukáš Toman, 36. Tadeáš Klemens, 52. Dominik Hubl, 60. Ondřej Vavro - 11. Tomáš Sýkora, 11. Tomáš Nestrojil, 13. Lukáš Mátl, 13. Adam Benáček, 21. Jan Homolka, 40. Adam Benáček, 51. Tomáš Sýkora, 57. Tomáš Sýkora, 58. Lukáš Mátl, 60. Lukáš Mátl; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Roman Fučík 4, Martin Hrabáček 9 - Jan Bazala 13; po třetinách: 0:4, 6:2, 2:4
60:01 Komentář trenéra domácích: Z 0:5 jsme předvedli krásný obrat na 6:5. A za toto bychom si nějaké body zasloužili dnes. Bohužel jsme předvedli více chyb, které soupeř téměř stoprocentně potrestal. My jsme si museli každý gól vypracovat. Zároveň jsme si vytvořili po krásných kombinacích několik dalších jasných šanci, které jsme neproměnili. Jak říká Ivan Lendl je to sport.
60:01 Komentář trenéra hostí:Opět jsme ukázali naši bolest a to výpadek 'koncentaraci či malé sebevědomí' v sám sebe.V první třetině jsme předvedli jak chceme hrát. V druhé jak nechceme.Před třetí třetinou jsme si řekli, že vyhraje tým, který bude chtít více. A to se naplnilo. Děkujeme soupeři za utkání.
59:46 GÓL Snipers Třebíč! 8:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #20 Tomáš Sýkora (8:10)
59:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 8:9
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #19 Dalibor Ondruch (8:9)
59:17 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
58:03 Letka zkouší hru bez golmana, už nemá co ztratit
58:01 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:44 Teď bych rozhodně nevinil golmana, který vyběhnul, ale střelec golu tam ještě stačil dát hokejku a obhodil ho, bohužel obrana domácích nezafungovala dobře
57:15 GÓL Snipers Třebíč! 7:9
57:05 Blana tečoval a opět nechybělo moc.
56:32 GÓL Snipers Třebíč! 7:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #71 Vojtěch Janata (7:8)
55:14 Tak teĎ Hrabáčka odstřelují první rána tyčka, druhá rána Hrabáček rukou reflexivně, to bude velice těžké. Klid na hokejce teď dává svým hráčům Hubl, který vybojoval útočný faul
54:58 Vyloučen hráč #52 Tadeáš Klemens družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:52 Závar před domácí bránou, naštěstí to pro domácí dopadlo dobře, ale bylo to varování. Do hry ovšem vstupují emoce a aby ne. posledních 5 minut hry. a Letka půjde do 4
53:02 Ondruch zkusil najít žabkou, spíše žábou volného Hubla, ten očekával opravdu spíše žabku, ale bohužel situace si vyžadovala vyšší prohození, takže HUbl netrefil.
51:45 Opět máme srovnáno, tak to bude drama až do konce.Houscha odstřeil míček, možná se ukvapil, ale rozhodně neměl tolik času přemýšlet, když to kolem něj hořelo.
51:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #87 Ondřej Vavro (7:7)
50:32 Místo aby dali gól v přesilovce, bohužel dostali gol v oslabení, ještě mají 20 vteřin na nápravu.Ondruch střela, tečovaná, ale golman odolává. Lítá to kolem, ale né do brány a hosté v plném počtu
50:19 GÓL Snipers Třebíč! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #22 Lukáš Mátl (6:7)
50:00 Přesilovka pro domácí, Ondruch to rozdává ze středu na svá křídla a teď se golman hostí krásně stihl přemístit. POkračujeme dál Ondruch na Kahánka, ten byl faulován. Standardka pro Letku, ale nic nevymysleli, škoda, velká šance
48:45 Vyloučen hráč #3 Tomáš Rezek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
47:33 Letka buší do dveří, ale bojím se, aby nedostali domácí gol z nějakého brejku jak to tak bývá
46:23 Domácí tým se drží v útočné třetině, pálí z každé šance, ale obrana tyto střely zatím kryje a ke golmanovi se to nedostane.
45:32 Blána trefil slupek (tyčku)
45:23 Standardka pro LEtku z rohu, Hubl čaruje, ale zatím nic z toho
43:30 Mátl si krásně obhodil domácího obránce a zkoušel fintu i na golmana, ale to už mu nevyšlo
43:15 Nahození od Klemense a k tomu před bránou číhal Blana, škoda. A vzápětí střílel Kahánek ,ale netrefil
41:32 Vavro promrhal šanci a zadělal si na problémy, naštěstí to dopadlo dobře, protože se obránce stihl vrátit
40:01 A jdeme do třetí části, začíná se prakticky od znovu
39:59 Střely: Letka:12, Třebíč:5
39:14 GÓL Snipers Třebíč! 6:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #87 Tomáš Nestrojil (6:6)
39:00 Benáček jako tank prostě šel si zatím, že dá góla a taky dal, škoda obrana mohla možná ho více odtlačit
38:31 Sýkora nahazuje do rohu, kde ovšem první je Lipovčan
37:33 Třebíč si zřejmě myslel, že už má všechno jisté a přestali hrát momentálně pouze 4 střely mají na bránu
36:02 Ano tak takhle by to šlo, Letka se skvěle vrátila do zápasu a ujímá se vedení.
35:43 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Tadeáš Klemens, asistoval #2 Vojtěch Blana (6:5)
35:29 Timeout Snipers Třebíč
35:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #87 Ondřej Vavro (5:5)
35:02 Nakonec přesilovka ani být nemusela, protože Letka dokázala využít výhodu v šesti hráčích. Vavro dostal nabito a krásnou střelou z první se nemýlil
34:30 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #16 Martin Kopp (4:5)
33:33 Zatím jsou v šesti a mají výhodu
33:23 A Letka bude hrát další přesilovku
32:23 Ano ano ano, Letce to vyšlo a opravdu se dostává zpátky do zápasu, Třebíč je momentálně opařený a toho by chtělo využít.
32:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:5)
31:32 KOmbinace Kahánek,Hubl,Hubl,Kahánek ,ale zatím nenašli skulinu v obraně hostí
30:55 LEtka má možnost reparátu v podobě druhé přesilovky, uvidíme zda jim tato vyjde
30:44 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
30:00 Hubl poslal Kahánka na výpravu a ten se nemýlil. Letka snižuje a dostává se do tempa
29:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #10 Dominik Hubl (2:5)
29:00 Co teď Klemens nedal, to byla škoda, stačilo snad jen dobře nastavit čepel, ale bohužel se tak nestalo
29:00 LIpovčan krásným obranným zákrokem uhasil počínající útok
26:33 Sýkora (Třebíč) nejprve si obhodil o mantinel jednoho, a pak šel na golmana sám, ale celkem z vysokého úhlu, ovšem šlo vidět kde míří, ale Hrabáček měl 'teploměr' pohlídaný
25:20 Třebíč poměrně vysoko napadá a Letka zatím ne a ne dobře rozehrát nebo tedy alespoň tak, aby z toho byla nějaká šance
24:10 Hubl zkoušel klasickou střelu z otočky, ale rána neměla potřebné parametry
23:11 Tak to bylo se štěstím s odrazem od tyče snad, ale nakonec Letka dává první gol v zápase. Blana prostě to tam dostrkal, ale každý gol se počítá
22:47 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #51 Martin Bořucký (1:5)
21:20 Co se Letce nepovedlo, tedy vstřelit gol v přesilovce, tak Třebíči ano. LEtka mění golmana a do brány jde Hrabáček
20:40 GÓL Snipers Třebíč! 0:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #22 Lukáš Mátl (0:5)
20:10 Jenže domácí začínají ve čtyřech lidech
20:01 Uvidíme co LEtka předvede v druhé části, myslím, že hráči dostali slušný kartáč v šatně
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Hrabáček družstva FBC Letka Toman Finance Group
19:59 Střely : Letka:7 a Třebíč 8
19:23 Vyloučen hráč #79 Martin Lipovčan družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:20 Ondruch svádí boj o míček u mantinelu, ale Homolka se nedá, nedá nic zadarmo, a hned vzápětí měl Třebíč další šanci
17:34 Třebíč v plném počtu
17:00 Kahánek dostal nabito a celkem tvrdou ránou prověřil golmana hostí
16:20 To byla škoda, KOpp dostal z rozhrávky krásnou přihrávku, avšak míček mu odskočil jinak by dával do prázdné . Ovšem tady by se Letka mohla dostat zpátky do zápasu
15:32 Vyloučen hráč #40 Zdeněk Nevosad družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:15 Letka bude hrát přesilovku
14:13 Vypadá to, že hráčům Letky ujel vlak, který značil, že je začátek sezóny.Zatím na hřišti kromě chyb neukázali nic moc.Ovšem zbývá ještě dost času na připádné otočení zápasů
13:00 Tak zdá se,že Třebíč se dnes rozhodl dávat góly rovnou po dvou
12:40 GÓL Snipers Třebíč! 0:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #40 Zdeněk Nevosad (0:4)
12:37 GÓL Snipers Třebíč! 0:3
11:22 Pfff tak to byly dva rychlé goly za sebou, kdy se Třebíč ujímá vedení a Letka má co dohánět
10:45 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Tomáš Nestrojil, asistoval #36 Adam Benáček (0:2)
10:25 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
10:23 Hubl se utrhl udělal si kličkou dva hráče a šel sám na brankáře, ale ten svýma nohama vystoupil proti němu a předvedl perfektní zákrok
07:55 Holuscha se nenechal nachytat na housličky, které zkoušel útočník hostí a z lavičky sklidil potlesk za dobře odvedenou práci
06:22 Kahánek střílel z rohu, jenže golman byl na svém místě. Momentálně je více na míčku Letka, ale zatím žádné vyložené šance
05:23 Obranný faul píská rozhodčí, Klemens (Letka) se rozčiluje, protože chtěl pokračovat v akci
04:00 Třebíč začíná vystrkovat drápky, zatím je to hra nahoru dolu, žádné mužstvo není lepší
02:50 Kopp zkoušel projít přes tři hráče to se mu vymstilo, avšak vzápětí svůj prohřešek napravuje a tým je v klidu
02:00 Blána(Letka) z rohu zkouší najít někoho volného, ale Třebíč zatím má vše pokryto a rozjíždí také útok, ovšem hráči Letky jsou také svém místě
01:15 Domácí tým přes léto kromě letní přípravy i přivedl pár posil, uvidíme jak si tým jako celek sedne
00:23 A první střela zápasu od Kahánka
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým
00:00 Dobrý den, vítám Vás u online přenosu, kdy za necelých 45 minut začne první utkání v novém ročníku