60
  • 60 59:36
    2

FBC Vikings Kopřivnice - 1.MVIL Ostrava  6:7
branky: 7. Lukáš Vávra, 15. Lukáš Vávra, 28. Lukáš Soukal, 36. Daniel Šimíček, 48. Daniel Opatřil, 53. Daniel Opatřil - 35. Lukáš Svačinka, 38. Jan Lacina, 42. Jan Lacina, 45. Daniel Kotzur, 57. Jakub Mechel, 58. Jakub Mechel, 59. Filip Machálek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Klinka 17 - Jiří Michálka 16; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:5
59:59 Komentář trenéra hostujícího celku: Utkání jako na houpačce bohužel se trápíme v koncovce v 5v5. Velmi nás sráželi ztráty a následné breaky soupeř nekompromisně trestal. Nicméně přesky a hra v 6ti se nám povedla a vezeme na úvod sezóny krásné 3 bodíky. Díky hráčům za zápas a soupeři za férovou hru.
59:59 Komentář trenéra domácího celku: Začátek zápasu se nám velmi povedl, ale ke konci jsme dělali zbytečné chyby, ze kterých jsme dostali zbytečné góly. Do dalších zápasu se musíme chyb vyvarovat. Díky soupeři za zápas.
59:36 Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:30 Kopřivnickým fanouškům tečou nervy.
58:15 Kopřivnice se bude snažit srovnat, ale bude to mít velmi těžké.
58:01 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
58:01 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Filip Machálek, asistoval #50 Matěj Sokol (6:7)
57:36 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #22 Filip Machálek (6:6)
57:36 Je srovnáno.
57:26 Hra v šesti ostravskému celku sedí.
56:51 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:5
56:30 MVIL hraje v šesti.
55:18 Timeout proběhl , ale hra je pořád stejná.
55:17 Timeout 1.MVIL Ostrava
54:47 Čas se krátí a hra nabírá na obrátkách.
53:35 Ostravský golman předvedl krásný zákrok.
53:34 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #3 Vojtěch Zátopek.
52:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (6:4)
52:45 Krásná kombinace kopřivnických.
51:18 Přibývá chyb na obou stranách.
49:52 Nervozita stoupá.
48:45 Kopřivnice převrací vývoj zápasu na svou stranu.
47:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
44:51 Hraje se vyrovnaný zápas.
44:14 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #10 Adam Tesárek (4:4)
43:58 Dobrý blok kopřivnického hráče
42:29 Kopřivnice je zase oslabená.
42:12 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
41:01 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #15 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (4:3)
41:00 Ostrava se tlačí do brány.
40:15 MVIL zahajuje hned krásnou střelou.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny opět pro hostující celek.
39:45 Kopřivnice zase v oslabení.
38:46 Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení
37:50 Kopřivnice jako by polevila.
37:16 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #15 Jan Lacina, asistoval #11 Daniel Kotzur (4:2)
36:26 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
36:26 Škoda tohoto smolného faulu od domácího celku.
36:26 Krásná kombinace ostravského celku.
35:32 Kopřivnice odpovídá po obdrženém gólu.
35:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček bez asistence (4:1)
34:58 Dobrá střela od ostravského celku.
34:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #10 Adam Tesárek (3:1)
34:10 Kopřivnice hraje ve čtyřech a MVIL trestá.
33:42 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení
31:46 Domácí hráči hrají srdcem, jako naši basketbalisti.
30:36 MVIL zatím více přestřeluje než trefuje.
30:00 Klinka předvedl krásný jistý zákrok.
28:57 Kopřivnice taky přitvrdila.
28:28 Kopřivnice předvádí jistější hru než MVIL.
27:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Lukáš Soukal, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:0)
25:15 O proti první třetině je výrazně vyšší tempo.
23:10 Hra pozastavena z důvodu zranění hráče.
21:18 Domácí tým v plném počtu.
20:29 Hostující tým v plném počtu.
20:01 Úvodní buly pro hostující celek.
19:18 Vyloučen hráč #6 Michal Řeha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29 Vyloučen hráč #6 Marek Gaščík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
17:54 Přibývá víc a víc faulů.
16:25 Zápas se zatím vyvíjí lépe pro domácí.
14:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:0)
14:13 Hostující hráči přitvrdili.
11:57 MVIL zatím více brní než útočí.
10:58 Od začátku jde vidět, že se hra zvedla.
08:55 Kopřivnice hraje více na míčku, jde vidět, že nervozita opadla.
07:30 Hra se začala vyvíjet a je tu hned více šancí.
06:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
06:55 Krásná kombinace domácích.
06:14 Kopřivnice krásně kombinuje.
05:12 Hraje se zatím vyrovnaně, ale bez větších šancí.