• 61 60:42
    5:6
    (Janča)

Snipers Třebíč - FBK Spartak Hluk 5:6p
branky: 9. Lukáš Vlach, 26. Lukáš Mátl, 30. Matěj Hobza, 50. Matěj Kuželka, 58. Tomáš Sýkora - 16. Tomáš Olbert, 17. Martin Tuhý, 23. Vojtěch Duda, 38. Vojtěch Duda, 60. Tomáš Janča, 61. Tomáš Olbert; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Petr Brestovský 22 - Richard Podškubka 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1
60:43 Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: 'Od 35. minuty utkání jsme hosty prakticky zamkli na jejich polovině, vytvořili řadu gólových příležitostí, ale v zakončení jsme nebyli efektivní. Bohužel smolná prohra v prodloužení, ale za výkon se stydět nemusíme. Děkujeme soupeři a divákům.'
60:43 Komentář trenéra hostů: 'Jsem opět zklamaný z naší hry směrem dozadu. Domácí nás místy pěkně točili. Naštěstí máme kvalitu dopředu a díky tomu bereme dva body. Děkujeme za super utkání.
60:43 Střely celkem 27:28
60:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #51 Tomáš Janča (5:6)
60:01 Buly vyhráli hosté.
60:00 Střely ve 3. třetině 10:11
59:52 Vyloučen hráč #86 Jiří Blaha družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:5)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:48 Sýkora vymetl pavučiny z bližší šibenice a posílá domácí tým do vedení.
57:47 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:4)
56:00 Halama nadvakrát netrefil branku.
54:10 Kuželka si proběhl celé hřiště ale branku netrefil.
52:36 Domácí hrají v plném počtu.
52:30 Janča netrefil branku.
52:12 Timeout FBK Spartak Hluk
52:10 Domácí v oslabení měli obrovské šance na vstřelení branky.
51:40 Domácí úspěšně blokují střely hostů.
50:36 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
50:10 Hamala hledá míček nad hlavou přitom ho má pod nohama.
49:14 Kuželka vyrovnává!!! Hosté se ale dohadují s rozhodčíma zdali šlo o vysokou hokejku či ne.
49:13 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #60 Michal Kelbler (4:4)
47:10 Janata nepozorovaně sebral čistě míček z čepele hostujícího hráče.
46:20 Salák vystřelil, trefil ale soupeřovu hokejku.
44:10 Homolka střílel do poloprázdné brány, míček si ale vybral polovinu branky kde ležel hostující gólman.
43:00 Machálek si pomohl v souboji loktem, rozehrávat budou hosté.
41:10 Brestovský Petr si připisuje další zákrok, tuto střelu by aspoň vyrazil před sebe snad každý.
40:01 Buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. třetině 10:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:40 Domácí měli obrovskou šanci vyrovnat, ale....
37:23 Brestovský přes svého spoluhráče vůbec nic neviděl.
37:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #81 Radim Jílek (3:4)
35:50 Mátl uklouzl a nechtěně podkopl soupeře.
35:00 Domácí hrají v plném počtu.
34:30 Domácí se osvobozují ze své poloviny díky zákrokem gólmana.
33:00 Vyloučen hráč #74 Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
32:50 Hosté ve výhodě! Kuželka jasně sekal.
31:10 Halamovi utekl míček z čepele, vystřelil proto naprázdno.
29:49 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #89 Matěj Hobza, asistoval #74 Matěj Kuželka (3:3)
29:10 Hosté uklidnili rozjetý domácí tým.
27:10 Domácí nám v tuto chvíli předvádí jednu akci za druhou.
26:00 Janča Tomáš vystřelil z otočky! Ale vedle.
25:05 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #20 Tomáš Sýkora (2:3)
24:00 Brestovský Petr chytil jasnou branku.
23:40 Domácí nechtějí být pozadu, jsou výrazně aktivnější.
22:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #23 Tomáš Olbert (1:3)
21:40 Hosté mohli z dorážky navýšit svoje skóre.
20:01 Buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. třetině 7:8
19:26 Hosté hrají v plném počtu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:26 Vyloučen hráč #88 Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
16:30 Domácí nechali před brankou samotného hráče a ten tak neměl žádný problém poslat svůj tým do vedení.
16:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #14 Jiří Petlan (1:2)
15:04 Olbert si naběhl na přihrávku do velkého brankoviště a bez problému skóruje.
15:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (1:1)
12:30 Hosté zkouší střílet přes polovinu hřiště...
11:30 Štěrba Adam vypálil z poloviny hřiště!!! Branku ale minul.
10:00 Mátl Lukáš tečuje!!! Bohužel těsně minul branku.
08:19 Snipeři si zatím drží 100% úspěšnost střelby.
08:18 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #8 Zdeněk Malich (1:0)
07:00 Duda Vojtěch mohl skórovat, skákající míček na malém brankovišti ale netrefil.
06:00 Brestovský Petr si připisuje první zákrok tohoto utkání.
04:50 Domácí držící míček v klidu vystřídali.
03:30 Mátl Lukáš přestřelil branku.
02:00 Velmi dlouhý souboj u mantinelu vyhrává hostující hráč Cileček.
00:50 Krchňáček Pavel byl natlačen na branku, hosté budou rozehrávat z rohu hřiště.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.