8:4
    Zdeněk NEVOSAD
    (Kelbler)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Snipers Třebíč 8:4
branky: 8. Jan Mazur, 14. Filip Kocur, 18. Karel Balnar, 21. Jan Mazur, 36. Vojtěch Repček, 48. Petr Pavlík, 53. Marek Klečka, 60. Vojtěch Repček - 21. Jaroslav Dlabač, 44. Adam Benáček, 55. Lukáš Vlach, 60. Zdeněk Nevosad; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 7 - Jan Bazala 15; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Michala Pazderníka: Dnes jsme se nedostali pořádně do zápasu. Domácí toho dokázali díky první třetině využít. Poté si výsledek ohlídali. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: První třetina: válec. Druhá třetina: čekání na něco. Třetí třetina: Hvězdné války. Zasloužené 3 body, děkujeme divákům.
59:48 GÓL Snipers Třebíč! 8:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #40 Zdeněk Nevosad, asistoval #60 Michal Kelbler (8:4)
59:22 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #47 Marek Klečka (8:3)
54:49 GÓL Snipers Třebíč! 7:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #11 Zdeněk Malich (7:3)
53:50 Vyloučen hráč #67 Filip Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:30 Kružel s Beranem na hřšti. Kucííí bojovat !!!!
52:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #47 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (7:2)
47:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 Petr Pavlík, asistoval #14 Jan Mazur (6:2)
47:15 Honza Mazur poslal na poslední chvíli míček před branku kde se mezi 3 hráči hostů nejlépe zorientoval navrátil Petr Pavlík a bum prásk. Gól.
46:37 Vojta Repček vybojoval míček a ihned ho posílá na první tyčku, Bazala na místě.
43:30 GÓL Snipers Třebíč! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #74 Matěj Kuželka (5:2)
43:30 Beru zpět. Hosté v brejku. Benáček si položil Bezděka a hosté snižují na 5:2
43:22 Opava se snaží kontrolovat hru a nepouštět hosty do šancí...
35:54 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #22 Lukáš Mátl.
35:54 Hosté zahazují TS, Mátl se při kličce vrátil trochu zpátky.
35:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #8 Karel Balnar (5:1)
35:32 Vojta Repček si vyběhl z rohu hřiště, střela míří do šibenice.
29:30 Hosté vyhazují míček jen no polovinu hřiště, kde míček zpracoval Šimera, vystřelil 'nebezpečně' tahem a Bazala chytá míček do rukou.
26:14 Vyloučen hráč #74 Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
24:40 Vojta Repček snad poprvé u míčku, klasický výběh na jedničku, střela na 3- ....
24:06 Filip Kocur poslal bombu na bránu, Bazala konečky prstů vyráží míček mimo branku.
20:40 Olda Sova dostal milimetrovou přihrávku na malé brankoviště. Olda Sova z půl metru netrefuje branku.
20:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #2 Oldřich Sova (4:1)
20:37 Rychlá odpověď domácích, Sova našel volného Mazura v prostoru brankoviště a ten z první míří přesně.
20:24 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #11 Zdeněk Malich (3:1)
20:24 2 na 1...Malich posílá míček na Dlabač, ten trefuje přesně. Bezděk bez šance.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: 8:3
17:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Karel Balnar, asistoval #14 Jan Mazur (3:0)
17:12 Rozehrávka Mazura z rohu hřiště na velké brankoviště našla číhajícího Balnara, ten trefuje pravý horní roh.
16:50 Odražený míček skákal u hostující branky, Mazur ho bohužel nedoklepl do branky.
16:24 Minutový zámek Opavy, Třebíč se drží zuby nehty.
15:24 Vyloučen hráč #60 Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
13:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #51 Filip Kocur, asistoval #41 Daniel Šimera (2:0)
13:11 Chozé Šimera při chuti, sice i jeho druhá střela byla nic moc, kdy se trefil doprostřed brány po zemi, ale Bazala nezkrotil tento horký brambor a Filip Kocur doklepává míček do branky.
12:32 Daniel Šimera nevěděl jak naložit s míčkem a tak se dal na sólo akci, trefuje pouze zeď SH. Vyloženě.
11:10 Dlabač z prostoru před brankou dostal až moc prostoru, díky včasnému zákroku Rychlého Opava drží jednog=olový náskok.
09:28 Aktivní Sova prověřil pozornost Bazaly. domácí poté ihned rozheráli, Blahut z první trefuje opět brankáře Snipers.
08:40 Josef Svoboda střílel z hranice basketbalové trojky, díky obrannému bloku míček letí po teči mimo bránu.
07:20 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #23 Štěpán Sležka (1:0)
07:20 Druhá lajna Opavy se dostala na dostřel branky Třebíčea a Honza Mazur to tam poslal z půlky, nad nohu a k tyči. 1:0
06:25 Opava sice kombinovala na polovině soupeře, ale míček nakonec vybojoval tým Snipers. Okamžitý přechod na opavskou polovinu, bez šancí. Opava rozehraje z rohu.
05:46 Filip Kocur byl poslán na hrazení. Opava na míčku...
04:50 Zatím se hraje 'oťukávaná'...
01:34 1. Střelu na branku si připisujou hosté, kdy Štveráček vyprášil betony Bezděkovi.
00:01 Utkání nám opravdu už začčalo.:)