• 59 58:42
    7:10
    (Petlan)

FBC Vikings Kopřivnice - FBK Spartak Hluk 7:10
branky: 9. Lukáš Vávra, 10. Vojtěch Žáček, 26. Michal Řeha, 26. Adam Štefek, 27. Adam Lichnovský, 28. Lukáš Vávra, 40. Ondřej Kubátko - 20. Martin Krchňáček, 21. Tomáš Janča, 41. Martin Tuhý, 46. Tomáš Janča, 48. Tomáš Janča, 49. Martin Krchňáček, 55. Ondřej Hubáček, 57. Martin Krchňáček, 57. Tomáš Olbert, 59. Tomáš Olbert; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Klinka 32 - Richard Podškubka 12; po třetinách: 2:1, 5:1, 0:8
59:59 Komentář trenéra domácího týmu: V první a druhé třetině jsme měli více ze hry jak soupeř.Do třetí třetiny jsme šli s pěti gólovým náskokem. Škoda že někteří hráči si mysleli že zápas je vyhraný, a je třeba se z tohoto poučit a jít do dalších utkání s čistou hlavou. Děkuji soupeřovi za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostujícího týmu:Dvě třetiny to bylo z našeho pohledu strašné, poté jsme změnili sestavu a tím jsme dosáhli dnešního vítězství.Děkuji domácím za utkání.
58:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #14 Jiří Petlan (7:10)
58:42 A další gól přidává Olbert.
57:43 Neskutečný obrat Hostujícího týmu.
56:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (7:9)
56:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (7:8)
54:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #64 Ondřej Hubáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:7)
52:26 Vávrova střela těsně nad.
50:40 Opatřil byl ve střelecké pozici, bohužel mu míček ve střele poskočil a nic z toho nebylo.
49:15 Na hale je cítit velká nervozita. Další chyba jakéhokoli týmu by je mohla stát celé utkání.
48:57 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #3 Vojtěch Zátopek.
48:57 Nájezd domácích se pokusí proměnit Zátopek.
48:25 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
48:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:6
47:46 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča bez asistence (7:5)
47:46 Hattrick zkompletoval hráč hostujícího týmu Tomáš Janča. A upravuje skóre zápasu na 5:7. Gratulujeme!
46:50 Hosté popadli druhý dech a dostali domácí celek pod velký tlak.
45:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:4)
45:30 Hostující využívají přesilovou hru. Klinku prostřelil Janča.
44:55 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:30 Domácí po dlouhé době v útočné pozici.
42:23 Domácí tým se trápí v rozhrávce.
40:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (7:3)
40:40 Hostující tým skóruje po krásné střele Tuhého z před brankového prostoru.
40:01 Úvodní buly opět pro hostující mančaft.
39:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (7:2)
39:26 Gól do šatny zařídil Kubátko po nádherné souhře se Zátopkem.
38:21 Neskutečný zákrok Klinky.
36:00 Hra má opravdu jiný nádech. Všichni hráči makají na všechny otáčky. A jde vidět touha po vítězství.
34:22 Domácí ubránili přesilovou hru.
32:28 Nebezpečná střela Holého.
32:18 Vyloučen hráč #6 Michal Řeha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
27:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (6:2)
27:47 Domácí opět skórují kdy po krásné přihrávce Opatřila na Vávru dokázal vymést růžek hned z první. Pro dnešek má uklízečka hotovo.
26:55 Domácí tým po dlouhé době šlape jako hodinky.
26:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (5:2)
26:19 Hostující dostává rychlou gólovou spršku kdy opět inkasovali, prosadil se Lichnovský.
25:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Adam Štefek, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:2)
25:47 Štefek dostává domácí tým opět do dvou bankového vedení.
25:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Michal Řeha, asistoval #16 Tomáš Telčer (3:2)
25:02 Střela z dálky zaskočila Podškubka a Řeha dostává Domácí do vedení.
24:15 Krásná střela na klinku. Ten však potvrdil svou pozici jedničky a zkušeně si poradil s touto střelou
23:08 Domácí tým je zaskočen změněnou taktikou hostů.
20:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:2)
20:50 Rychlým úvodním gólem srovnává Janča při nádherné přihrávce Krchńáčka z poza brány na 2:2.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
19:34 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
19:34 V čase 19:34 jsme mohli vidět souhru bratrů Krchňáčkových kteří upravují skóre na 1:2
19:00 Kopřivnice po delší době na útočné polovině.
17:00 Jan Baďura dokázal projít přes dva hráče a poté přihrát Opatřilovi.Ten bohužel trefuje pouze brankáře.
15:00 Hostujícím se nedaří protlačit na útočnou polovinu.
10:21 Nezdařenou rozehrávku hostů zachycuje Lichnovský. Bohužel se k zakončení nedostal kdy si na něj počkal Podškubka a sebral mu balón přímo z lopaty.
09:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vojtěch Žáček, asistoval #15 Lukáš Soukal (2:0)
09:10 A krásnou dorážkou zvyšuje na dvou brankový náskok mlaďičký Vojtěch Žáček.
08:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
08:15 Samostatným únikem dokázal kličkou do backhandu překonat hostujícího brankáře Lukáš Vávra.
07:20 Nebezpečná střela Petlana na klinku který jen tak tak vytahuje neuvěřitelný zákrok.
06:30 Soukal zabraňuje nebezpečnému náhozu na bránu.
05:27 Domácí opět ztrácí míček v rohu soupeře.
03:30 Domácím se nedaří rozehrát na útočnou polovinu.
03:00 Janča prověřil ostrou střelou z dálky Klinku. Ten je však pozorný a zakročil ramenem.
01:50 Domácí celek zatím pouze ztrácí míče na útočné polovině.
01:05 Nepovedená střela Tuhého.
00:02 Ůvodní buly a první rychlá akce patří hostům.
00:01 Dobrý podvečer vážení čtenáři našeho onlinu. Dnes se odehraje 10. kolo Národní ligy v Kopřivnici, kde se utká tým domácích FBC Vikings Kopřivnice, proti hostujícímu celku FBK Spartak Hluk.