9:5
    Kateřina KUBIŠTOVÁ
    ()

Panthers Praha - SK BIVOJKY LITVÍNOV 9:5
branky: 6. Alena Červenková, 8. Alena Červenková, 26. Kateřina Strnadová, 43. Lucie Retová, 46. Lucie Retová, 48. Viktorie Novotná, 51. Kateřina Strnadová, 54. Kateřina Strnadová, 59. Kateřina Kubištová - 6. Aneta Weissová, 7. Tereza Šalátová, 34. Sára Bartschová, 43. Laura Vytrhlíková, 48. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Paleček - Martin Pavlík; vyloučení: 5:7; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Monika Rožumbergová ?, Tereza Rožumbergová ? - Michal Pech ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí: gratulace soupeřkám k vítězství, odehráli jsme skoro celou třetinu díky vlastní nedisciplinovanosti v oslabení a to ubíralo síly na případný zvrat, z chyb se poučíme do dalších zápasů. Holkám děkuji a chválím za bojovnost a útočné pojetí hry.
59:59 Komentář domácího trenéra (Kamil Sedlák): 'Z naší strany velká nervozita, první zápas v soutěži, poprvé v nové domácí hale, takže začátek se nám úplně nepovedl, přesilovky nám do tempa vlastně také úplně nepomohly, ale ve třetí třetině je i díky fyzické převaze už bylo utkání naše a my si mohli oddechnout. Díky všem za zápas!'
58:03 GÓL Panthers Praha! 9:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #8 Kateřina Kubištová bez asistence (9:5)
57:36 Vyloučen hráč #94 Adéla Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
56:38 Vyloučen hráč #69 Sára Bartschová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
53:51 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #8 Kateřina Kubištová (8:5)
50:00 GÓL Panthers Praha! 7:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (7:5)
47:59 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #77 Klára Procházková (6:5)
47:40 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (5:5)
47:20 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Tereza Rožumbergová družstva Panthers Praha
46:51 Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
45:52 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
45:02 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #7 Karina Grenová (5:4)
43:13 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
43:05 Šporová si přišla na chvíli sednout k pořadatelskému stolku, poté obratem odešla.
42:49 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
42:12 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #8 Kateřina Kubištová (4:3)
38:40 Juniorský tým Fbc Liberec se nemá kde převléknout, poněvadž hlavní pořadatel je na párku.
37:44 Nadějná střela Kundertové, není z toho ale nic.
36:10 Útok pantherek ztroskotal na brankářce hostí.
34:10 Po pohledné kombinaci vyrovnávají Bivojky skóre utkání.
33:26 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #69 Sára Bartschová, asistoval #11 Veronika Kundertová (3:3)
30:59 Vyloučen hráč #24 Dominika Káchová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:23 Hráčky obou týmů znamenitě kombinují, ale brankářky chytají bezchybně
28:58 Strnadová se soustředila na rozehrávku, tak moc až ji zkazila a rozehrává soupeř.
27:42 Střelu Novotné zneškodňuje brankářka Litvínova.
27:03 Bivojky zahrozily ze standartní situace. Kapitánka Bivojek ale netrefila již napodruhé prázdnou bránu.
26:16 Zdá se, že Bivojkám docházejí síly.
25:48 GÓL Panthers Praha! 3:2
24:14 Hráčky Litvínova jsou v přesilovce naprosto bezzubé.
22:25 Vyloučen hráč #77 Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
17:53 Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
17:50 Kapitánka Bivojek netrefuje prázdnou bránu
17:25 Vytrhlíková nádherně pokoupala 3 hráčky na středu,bohužel pro ní z toho gól nebyl.
15:46 Šalátová v samostatném úniku selhala .
14:21 Vyloučen hráč #63 Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
13:00 Pantherky kontrolují míček a vyvíjejí tlak na svého soupeře, Bivojky spíše brání a hrozí z breaků.
12:04 Z přesilovky nic není a počty hráček obou týmů se opět vyrovnávají.
10:32 Výborným zákrokem se právě blýskla brankářka hostí.
10:02 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
08:52 Pantherky se v přesilovce prosazují.
07:44 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Alena Červenková, asistoval #77 Klára Procházková (2:2)
06:54 Po třech rychle po sobě vstřelených gólech hra pokračuje přesilovkou pantherek.
06:33 Vyloučen hráč #63 Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
06:01 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:2)
05:23 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Alena Červenková bez asistence (1:1)
05:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová bez asistence (0:1)
02:52 Vyloučen hráč #7 Karina Grenová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
02:37 Od obou týmů je zatím začátek velmi rozpačitý, hra se přesouvá ze strany na stranu, pantherky jsou zatím u balónku častěji
00:00 Vážení a milí diváci, vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu 1. ligy juniorek. V dnešním zápase se proti sobě postaví týmy Panthers Praha a SK Bivojky Litvínov.