9:5
    Sofie SKALÍKOVÁ
    (Hernandezová)

FbŠ Bohemians - SK BIVOJKY LITVÍNOV 9:5
branky: 5. Nikola Hrabánková, 15. Veronika Mandíková, 29. Veronika Mandíková, 34. Emilie Skalíková, 37. Dominika Krátká, 40. Tereza Havlová, 48. Karolína Mezerová, 50. Karolína Mezerová, 60. Sofie Skalíková - 12. Jitka Tóthová, 19. Tereza Šalátová, 40. Sára Bartschová, 44. Veronika Kundertová, 53. Sára Kysilková; rozhodčí: Michael Zeman - Matěj Beneš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Koželuhová 17 - Aneta Švátorová 25; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás špatný vstup do zápasu, kde jsme si mysleli že to půjde samo a to proti bojovnému soupeři nestačí. Poté jsme výkon zlepšili a zaslouženě vyhráli. Musíme si , ale uvědomit, že musíme hrát celý zápas na 100%. Díky soupeři a rodičům za pomoc.
60:00 Komentář trenéra hostí:Jiří Ondráček : Jsem pyšný na své holky za to jakým způsobem se v deseti bojovnicích postavily těm nejlepším, a kdybychom ve druhé třetině proměnili polovinu svých brejků mohlo to vypadat jinak. Soupeřky prokázaly kvalitu a patří jim gratulace.
60:00 Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians x SK Bivojky Litvínov 8:5
59:41 GÓL FbŠ Bohemians! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sofie Skalíková, asistoval #44 Lucie Hernandezová (9:5)
59:41 Nezůstalo, Bohemka navyšuje
59:00 Poslední minuta dnešního zápasu, zůstane skóre 8:5?
58:09 Havlová trefuje tyč
56:39 Díky výborné péči místního zdravotníka, už má litvínovská hráčka dech nahozený a hraje se dál
54:44 Nádherný zákrok litvínovské Bivojky v brance - chytila tutový gól
52:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 8:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Sára Kysilková bez asistence (8:5)
52:43 Stačilo jedno vyhození a Sára Kysilková trefuje horní růžek
51:34 Hra se nyní uzavřela na půlce Bivojek, ty brání co jim síly stačí
49:29 GÓL FbŠ Bohemians! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #17 Aneta Kubištová (8:4)
49:04 Opět dlouhý dloubák kupředu směrem k brance Bohemky, tentokrát Tóthová střílí až mezi diváky
48:33 Dominika Krátká střílí opět nad úplně ze stejné pozice jako vždy
47:00 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #55 Emilie Skalíková (7:4)
47:00 Karolína Mezerová vstřeluje sedmou branku Bohemky
45:46 Bivojky jsou v plné sestavě, krásně ubránily své oslabení
44:35 Tancošová z Litvínova brání svojí bránu a míček raději uklízí do zámezí
43:45 Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
43:45 Bohemians má další přesilovku, uvidíme zda úspěšnou
43:13 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová bez asistence (6:4)
43:13 Veronika Kundertová zachytila míček a neomylně trefuje bránu
41:31 Špatná přihrávka na straně Bohemky střídá špatnou a pořád mají holky co zachraňovat
40:20 Lída Luklynská zastavuje rozjetý útok Bivojek
40:00 Střely ve 2.třetině FbŠ Bohemians x SK Bivojky Litvínov 14:9
39:37 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #69 Sára Bartschová, asistoval #13 Natálie Větrovská (6:3)
39:37 I Bivojkám se daří rozvlnit síť zelenobílé svatyně těsně před koncem 2.třetiny
39:07 GÓL FbŠ Bohemians! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Tereza Havlová bez asistence (6:2)
39:07 Tlak slečen z Bohemky přináší další úspěch
36:41 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #66 Nikola Hrabánková (5:2)
36:41 Přesilovka trvá pouhých 25 vteřin
36:16 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády
36:16 Vyloučení na straně Litvínova za vrážení
33:18 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #77 Veronika Mandíková (4:2)
33:18 Zelenobílý kolotoč se roztáčí a to znamená 4. gól pro Bohemians
31:56 Švátorová Aneta v brance Litvínova je ostřelována jak Sarajevo, ale nedaří se ji prostřelit ani jedné lajně z Děkanky
30:29 Rána z hokejky Bivojky vyráží Eliška Koželuhová chráničem na holeni a poté chytá bezchybně do ruky
28:50 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková bez asistence (3:2)
28:50 Zadařilo se, vylučovat se nebude - Mandíková střílí gól
28:25 Rozhodčí mají ruku nad hlavou, bude se vylučovat, Bohemka hraje v 6
27:33 Bivojky to neustále zkouší na dlouhé loby, chtějí šetřit síly, není pryč ještě ani půlka zápasu
26:02 Veronika Štajnerová útočí, dvě hráčky Litvínova ji sevřely mezi sebe, tudy Veko neprojdeš
24:25 Dvě zelenobílé hráčky na zemi, hra se přiostřuje, je otázkou času, kdy bude první přesilovka
23:24 Další únik Terezy Šalátové, jsou v 10 a pořád plné sil, banka ale nepadá
22:00 Z tribuny se ozývá pokřik domácích Bohemians a je naší milou povinností tu přivítat i navrátilce mezi fanoušky Jaroslava Štajnera a Tomáše Pilarského
21:11 Litvínovská Laura Vytrhlíková běží na bránu sama, Eliška Koželuhová chytá
20:30 Máme za sebou půl minuty hry a již 3x musela brankářka Bivojek zasahovat
20:00 Hráčky nastupují k druhé třetině a míček získávají opět hráčky Bohemians
20:00 Střely po 1.třetině FbŠ Bohemians x SK Bivojky Litvínov 12 : 8
19:59 Stav 2:2 a u Bivojek se rozeznívá tyč po střele Lucie Hernandezové
18:39 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (2:2)
18:39 Menší rozpory jsou vyřešeny a branka uznána
16:48 Bivojky mají vždycky jednu hráčku na půlce Bohemians na čekané na dlouhý lob
14:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:1)
14:14 Výběh Veroniky Mandíkové zpoza branky žlutočerných znamená trefenou pravou šibenici
12:59 Střelu Dominiky Krátké Bivojky tečují vysoko nad
11:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Jitka Tóthová, asistoval #78 Tereza Šalátová (1:1)
11:50 Samostatný únik Jitky Tóthové znamená gólík v síti Bohemians a vyrovnání skóre
10:44 Dominika Vatahová sviští přes celé hřiště, stačí ještě na poslední chvíli vystřelit, bez úspěchu
08:09 Rumlová Anna získává míček, běží sama na bránu, ale Elišku Koželuhovou nijak neohrožuje
07:09 Veronika Štajnerová zastavuje útočící hráčku Litvínova, rozhodčí hru zastavují, rozehrávat bude Litvínov na polovině Bohemians
06:07 Hra oproti včerejšímu zápasu se odehrává ve značně pomalejším tempu
04:57 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Nikola Hrabánková, asistoval #28 Tereza Havlová (1:0)
04:57 Tezera Havlová z Bohemians přihrává Nikole Hrabánkové a ta krásně trefuje
03:33 Tancošová střílí z dálky, rána končí na stehně protihráčky
01:55 První střela z hokejky Bohemaček jde vedle
00:44 Krásný okamžik, kdy Bartschová z Litvínova vyráží z ruky hokejku Karolíně Mezerové v zelenobílém, hokejku jí kolegiálně zvedá podává a hraje dál
00:01 První hvizd rozhodčích a míček získává Emílie Skalíková
00:00 Dobré dopoledne, vítáme Vás z haly na pražské Děkance na utkání 1.ligy juniorek mezi týmy FbŠ Bohemians x SK Bivojky Litvínov