Black Angels
  • 58 57:06
    2

Ivanti Tigers Jižní Město - BLACK ANGELS 6:3
branky: 22. Veronika Křečková, 26. Kateřina Vachudová, 46. Kateřina Vachudová, 46. Kateřina Vachudová, 52. Kateřina Vachudová, 56. Tereza Peková - 9. Zuzana Kuchařová, 28. Andrea Nerudová, 50. Adriana Fricová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 19 - Hana Kuchařová 24; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:1
60:01 Komentář trenéra domácích (Jan Horáček): Dnešní utkání pro nás začalo až ve 21. minutě, první třetinu holky prospaly... Od druhé třetiny jsme hru zrychlili a začali vyhrávat souboje. O vítězi paradoxně rozhodlo naše oslabení, ve kterém jsme dvěma góly rozhodli. Děkujeme soupeři i našim vždy hlasitým fanouškům.
60:00 Komentář trenéra hostů: Velká spokojenost s hrou našeho týmu po celý zápas a často ofenzivně na půlce soupeře. Soupeř nás bohužel přehrál v přiznaných přesilovkách a nájezdech. Děkujeme soupeři a divákům za zápas. I rozhodčím.
57:06 Vyloučen hráč #67 Andrea Nerudová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
57:01 Timeout BLACK ANGELS
57:01 BA stále aktivní
55:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Tereza Peková bez asistence (6:3)
53:51 Zuzka Kuchařová ze standardní situace neproměňuje
51:31 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Kateřina Vachudová z trestného střílení (5:3)
51:31 Při samostatném úniku Kiky Zlatníkové nařízeno trestné střílení pro Ivanti Tigers
49:44 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #24 Natálie Dvořáková (4:3)
48:05 Ivanti Tigers po dvou golech ožilo, BA neztrácí svou bojovnost, z brejku trefují pouze břevno
46:00 I druhý samostatný únik Kačka Vachudová proměňuje
45:39 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Kateřina Vachudová bez asistence (4:2)
45:05 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
44:09 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:43 Pěkná střela Báry Špačkové bohužel nekončí v brance
41:48 I 3.třetina byla zahájena ve vysokém tempu
38:58 BA svou přesilovku nevyužil
38:14 Prudká střela Adély Kuchařové míří nad branku
37:52 BA se usídluje na polovině Ivanti Tigers
36:57 Vyloučen hráč #38 Sabina Šnajberková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
30:33 Ivanti neproměňuje krásnou golovou akci
30:00 Utkání sleduje 53 diváků
27:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #67 Andrea Nerudová, asistoval #28 Lucie Svobodová (2:2)
26:16 Hra pokračuje ve vysokém tempu, šance jsou na obou stranách jsou vyrovnané
25:11 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:1
25:11 Při samostatném úniku byla faulována Kája Stůjová, Ivanti proměňuje nájezd
21:07 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #62 Veronika Křečková, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:1)
20:00 Vyloučen hráč #33 Aneta Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Družstvo BA nenastoupilo včas do 2.tř.
19:02 Prudká střela od Báry Špačkové končí u brankářky
15:45 Ivanti převzali iniciativu , ale střely neproměňují
10:32 Verča Křečková trefuje tyčku
08:08 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (0:1)
07:55 Pekná střela od Káji Stůjové končí v boční stěně branky
01:50 Ivanti teď usídleno na polovině BA
01:00 Hra začala ve velmi rychlém tempu, BA už v úvodní minutě dvakrát ohrozili branku Ivanti
00:01 Uvodni buly pro BA