60
  • 60 59:01
    Jablonné

TJ Jablonné nad Orlicí - BLACK ANGELS 4:2
branky: 6. Ivana Šilarová, 32. Sabina Mikysková, 36. Tereza Štěpánová, 47. Sabina Mikysková - 28. Aneta Burianová, 57. Denisa Vachulová; rozhodčí: Daniel Šmída - Patricie Šedivá; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tereza Chládková 26 - Aneta Fryčová 22; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra týmu Black Angels: Naše předvedená hra odpovídá výsledku. A snad si odvážíme poznání, že dnešní předvedený výkon na tuto soutěž nestačí. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra týmu TJ Jablonné nad Orlicí: Dnes od nás perfektně zvládnuté po všech stránkách. S tímto výkonem jsem spokojeni. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině utkání: Jablonné : Black Angels - 11:14
59:50 Poslední šance Black Angels. Chládková chytá!
59:01 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
59:01 Jaké instrukce asi dostaly hráčky Jablonného při oddechovém čase? Uvidíme to při rozehrání standardní situace v rohu hřiště u branky Black Angels?
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny
57:05 Dlouhý výhoz Chládkové na hokejku Markové. Skoro gól
56:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #57 Lída Chovancová (4:2)
46:31 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #23 Marie Gabrisová (4:1)
45:35 Skákavý míček na brankovišti před Fryčovou končí v rohu hřiště
44:20 Kuchařová v nebezpečné situaci před Chládkovou. Odkrytou branku však míjí
41:20 Střela Koskové, kterou zachytila Fryčová
40:49 Black Angles zatím vyvíjejí tlak na polovině Jablonného
40:00 Střely na branku ve 2. třetině utkání - TJ Jablonné nad Orlicí : Black Angels - 7:11
39:36 Backhandová střela Gabrisové těsně vedle
39:00 Začíná poslední minuta 2. třetiny
38:36 Šance Black Angels 2 na 1, ale opět nekompromisní Chládková
37:17 Střela Markové! Pouze helma brankařky
35:35 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #7 Tereza Štěpánová, asistoval #14 Ivana Šilarová (3:1)
35:35 Střela Štěpánové od poloviny hřiště skončila až za zády brankařky Black Angels
33:35 Střela Markové končí v rukou gólmanky Black Angels
32:59 Domácí v plném počtu
31:07 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #22 Barbora Marková (2:1)
31:07 Další gól Jablonného ve vlastním oslabení!
30:59 Vyloučen hráč #6 Kristýna Mikysková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hra na zemi
30:19 Chládková další hezký zákrok!
29:50 Gabrisová v úniku
27:42 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (1:1)
26:40 Mikysková na Markovou. Gól z toho není. Snad příště
24:35 Nebezpečná střela Black Angels. Chládková míček vytěsňuje těsně před jeho destinací v levé šibenici. Krásný zákrok
23:30 Dvořáková v úniku, Chládková však míček nekompromisně uklízí pod své nohy
22:09 Opět krásný blok Dostálkové
20:20 Dostálková uklízí nebezpečný míček z florbalek Black Angels před Chládkovou
20:01 Úvodní bully této třetiny vyhrály hráčky Jablonného
20:00 Střely na branku po 1. třetině utkání TJ Jablonné nad Orlicí : Black Angels - 8:3
19:30 Krásná střela Markové končí vlevo od sítě
19:15 Na míčku hráčky v černém
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
18:34 Black Angels opět kompletní. Ani tato přesilovka Jabloňaček nevyužita
17:50 Black Angels ve 4 hráčkách
16:35 Další šance Jablonného 5 na 3
16:34 Vyloučen hráč #94 Adéla Grundová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
15:50 Vyloučen hráč #72 Markéta Růžičková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
15:12 Jablonné teď uklidnilo nebezpečnou situaci Black Angels
13:48 Série sekání na Jablonské hráčky končí pouze volným úderem na polovině palubovky
12:20 Domácí kompletní
11:50 Jablonské obraně se zatím daří odolávat svěřenkám z Black Angels
10:44 Marková na Gabrisovou. Míček těsně míjí florbalku
10:20 Vyloučen hráč #7 Tereza Štěpánová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
09:45 Nebezpečná střela Mikyskové končí vedle branky
08:46 Black Angels v 5 hráčkách. Přesilovka nevyužita
07:57 Marková tahá míč na útočnou polovinu, ale gol z toho není
06:57 Vidíme hru 5 na 3
06:46 Vyloučen hráč #26 Magdalena Folková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
06:46 Vyloučen hráč #19 Kristýna Stránská družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
06:23 Domácí hrají v plném počtu
06:00 Na míčku Black Angels
05:30 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:0
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #14 Ivana Šilarová, asistoval #16 Simona Jánešová (1:0)
05:30 Gól Jablonného v oslabení!
04:23 Vyloučen hráč #23 Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
03:47 Odložené vyloučení s výhodou pro Black Angels
02:50 JAblonné na polovině Black Angels
01:36 Střela Black Angels zblokována obranou Jablonného
01:00 Kosková bere míček podél mantinelu na útočnou polovinu
00:01 Úvodní bully pro Black Angels