• 60 59:34
    1:10
    Jana HOREČKOVÁ

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
branky: 36. Nikol Pitáková - 3. Vlaďka Maděrová, 13. Natalie Hurníková, 23. Vlaďka Maděrová, 26. Vlaďka Maděrová, 28. Natalie Hurníková, 31. Nikola Liberdová, 33. Vendula Maroszová, 39. Karolína Sovadinová, 58. Vlaďka Maděrová, 60. Jana Horečková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Kateřina Valášková 21 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 0:2, 1:6, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostí pana Jaromíra Veselého: Zápas jsme, až na několik relativně krátkých pasáží, odehráli suverénně, a tým si zaslouží pochvalu. Přesto je stále potřeba přidat přesnost v řešení situací, trochu víc nápaditosti a odvahy v postupném útoku. Podstatné je, že jsme zápas zvládli v hlavách a to je cenný základ.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Udělali jsme si to mnohem těžší, než bylo třeba. Prvních 25 minut měl soupeř lehkou územní převahu, 4 branky jsme mu připravili víceméně sami. To nás dostalo dolů a soupeře do pohody. Ve třetí třetině se povedlo znovu zapnout a hrálo se dlouho vyrovnaně. I přes prohru a skóre máme velký progres v některých činnostech, což by se mělo zúročit v play-off, až si všechno sedne.
60:00 Střely ve 3. třetině: 3 - 7
59:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #13 Vendula Podsedníková (1:10)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:36 Vítky si drží míček na vlastní polovině.
57:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #8 Dominika Buczek (1:9)
57:13 Středulová A. se pokoušela něco vymyslet zpoza brány, ale Vítky jdou do protiútoku.
55:46 Domácí pěkně brání a Valášková svůj tým drží.
54:15 Nyní se hraje spíše na polovině domácích.
52:34 Domácí hrají v plném počtu.
51:48 Niemczyková se hbitě dostala až před bránu Karasové, nakonec byla zastavena Maroszovou.
50:34 Vyloučen hráč #93 Klára Kuřítková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
49:30 Domácí hrají v plném počtu.
48:42 Přesilovka zatím nic moc.
47:30 Vyloučen hráč #44 Michaela Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
46:30 Přečíslení FBC domácí hráčky vůbec dobře nevyřešily.
45:24 Hráčky Vítkovic se umí do střel dobře postavit, a proto na Karasovou jde minimální počet střel.
44:17 Hraje se ze strany na stranu.
43:09 Bínová zkušeně připravila příležitost pro Středulovou A., ta trefuje pouze Karasovou.
42:09 Domácí se snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale protihráčky jim nedávají moc šancí.
41:01 Na míčku začaly třetinu Vítkovice a drží ho až doteď.
40:00 Střely ve 2. třetině: 5 - 13
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Karolína Sovadinová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (1:8)
38:23 Další slibná akce Vítkovic, nakonec zazářila Valášková svým zákrokem.
37:41 Domácí se dostaly na útočnou polovinu a drží Vítkovice pod tlakem.
36:16 Gálová nepěkně sekla svou protihráčku, rozehrávat bude FBC.
35:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #2 Nikol Pitáková, asistoval #23 Nela Blažková (1:7)
34:14 Středulová M. se šikovně uvolnila, následná střela ji však moc nesedla.
32:08 Sice pěkný nájezd, ale nepřijde mi zrovna hezké, jak se bývalá hráčka FBC škodolibě radovala.
32:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová z trestného střílení (0:7)
30:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #87 Vendula Maroszová (0:6)
29:52 Střela Středulové A. zamířila přímo do rukou Karasové. Domácí této vysoké gólmance nemohou přijít na kloub.
28:47 Hurníková trefuje břevno.
28:24 Valášková předvedla náramný zákrok proti střele Maděrové.
27:44 Pěkná akce domácích končí střelou do bloku. Škoda..
27:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:5)
26:10 Maroszová to zkusila z poloviny, ale Valášková bez problému chytá.
25:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
24:49 Pitáková vybojovala míček, ale následná střela letěla přímo na hruď Karasové.
23:24 Vítkovice jsou na míčku většinu času, domácí nemají moc prostoru na hru, musí se hodně bránit.
22:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #12 Natalie Hurníková (0:3)
21:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:11 Středulová M. se dostala do obrovské šance, ale Karasová ji nedala žádnou šanci.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 11
19:43 Středulová natrefuje tyč.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:08 Valášková parádně vychytala střelu Hurníkové.
16:53 Hosté se opět dostali na útočnou polovinu a obléhali ji dobrou minutu, ale nic z toho.
15:20 Pokus Chalupové skončil pouze v bloku protihráčky.
14:42 Hluché místo bez střel, bez žádné akce.
13:00 Domácí se kvůli napadání Vítek nemohou dostat ani z vlastní poloviny.
12:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #86 Terezie Gálová (0:2)
11:54 Gálová opět spálila šanci, nyní však novým způsobem. Vystřelila, ale bez míčku.
11:12 Pitáková to zkusila ze středu, ale ani trošku se ji nepovedlo zamířit na bránu. Míček končí za mantinelem a rozehrávají Vítkovice.
10:25 Gálová nešikovně netrefuje prázdnou bránu.
09:03 Vítkovice kombinují na vlastní polovině.
07:46 FBC se dostává samo pod tlak, když se snaží nahrávat si v blízkosti vlastní brány, kde na takové míčky čekají protihráčky.
06:32 Hosté hrají v plném počtu.
06:03 Středulová A. to zkusila tahem, míček končí v bloku hráčky před ní.
05:24 Domácím se přesilovka vůbec nedaří.
04:32 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
03:50 Standardka domácích z rohu na útočné polovině nepřinesla ani střelu na bránu.
02:53 Hra je zatím pomalá, nic moc se neděje.
02:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
01:36 Ostrava se snaží rozehrát z obrany, ale hráčky Vítkovic jim nedávají prostor.
00:27 První střelu zápasu vyslala Hurníková, ale pouze do Valáškové.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.