7:8
    Diana HOŠKOVÁ
    ()

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Panthers Praha 7:8p
branky: 9. Michaela Poštová, 15. Tereza Šalátová, 16. Michaela Poštová, 32. Tereza Šalátová, 39. Leona Tancošová, 50. Michaela Poštová, 57. Tereza Šalátová - 6. Markéta Žbánková, 9. Lucie Retová, 14. Markéta Žbánková, 16. Markéta Žbánková, 20. Markéta Žbánková, 37. Viktorie Novotná, 51. Viktorie Novotná, 61. Diana Hošková; rozhodčí: Jan Černý - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 29 - Monika Rožumbergová 27; po třetinách: 3:5, 2:1, 2:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostů (p. Dan Ježil): Dnes jsme nesledovali příliš hezké utkání. Zápas byl plný osobních soubojů a nakonec jsme se museli spokojit se dvěma body z prodloužení. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Komentář trenéra domácích (p.Jiří Ondráček): Skláním se před holkami, s marodkou a nedoléčenými zraněními podaly směrem do útoku úžasný výkon s aktivním napadáním a mnoha možnostmi, to ovšem vyvážily hloupé chyby v obraně, věřím, že zítra to bude obojí v rovnováze. Gratuluji soupeřkám k vítězství.
65:00 Ukončení prodloužení
60:48 GÓL Panthers Praha! 7:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Diana Hošková bez asistence (7:8)
56:41 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (7:7)
56:15 Vlčková se Žbáňkovou hned zkouší zakončovat ze standardtky
55:28 Bartschová posílá přihrávku Weissové před bránu hostujících
54:21 Švátorová Prověřuje Hoškové střelu
50:25 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #7 Karina Grenová (6:7)
49:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Michaela Poštová, asistoval #11 Veronika Kundertová (6:6)
49:19 Žbáňková vybíhá samotná únik na Litvínovskou bránu, ale trefuje boční síť
47:27 Retová se ještě na poslední chvíli snaží zakončovat
46:15 Weissová opět za mantinelem
43:02 Švátorová zaklekává proti střele Novotné
41:43 Hornychová posílá střelu k brance hostující a Weissová lehce doklepává, ale bez zakončení
40:49 Vlčková neustále v rohu tlačí Šalátovou
40:00 Úvodní buly vyhráli Panthers
40:00 Střely ve druhé části Litvínov 11 Panthers 14
38:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #86 Leona Tancošová, asistoval #11 Veronika Kundertová (5:6)
38:09 Tancošová s Kundertovou hned využívají přesilovky
37:45 Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
36:54 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #79 Markéta Žbánková (4:6)
34:18 Švátorová i přes přesnou kombinaci Retové a Žbáňkové střelu s přehledem čape
33:19 Větrovská zkouší rychle vypíchnout Hoškové míček, ale ta v tu chvíli už střílí na Švátorovou
31:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová bez asistence (4:5)
30:28 Domácí hrají v plném počtu
30:01 Tancošová utlačená Retovou a Grenovou na mantinelu
28:28 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
28:21 Grenová posílá přihrávku Retové a ta hned z první střílí, ale mimo branku
27:52 Vytrhlíková se snaží neustále cpát do brány hostujících
26:40 To co jsem viděl tak já bych přísahal že míček už byl v hostující brance, ale dle uvážení rozhodčí ne
25:49 Retová se hned ze standardtky pokouší zakončovat
25:24 Hra přerušena kvůli zranění Weissové
24:12 Žbáňková kličkuje mezi Litvínovskými útočnicemi
22:10 Benedikovičová nenechává vyjet od mantinelu Trenklerovou
20:36 Poštová testuje Rožumbergovou ostrou střelou
20:00 Úvodní buly vyhráli Panthers
20:00 Hostující dávájí domácím lekci z produktivity. Domácí jsou silné v útoku, dokáží soupeřkám zatápět, jen by to chtělo malinko lepší produktivitu.V obraně nejsou Bivojky tak silné a soupeř proměňuje slušné procento příležitostí.
20:00 střely na branku v první třetině Bivoj 12 Panthers 10
19:33 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Markéta Žbánková bez asistence (3:5)
18:20 Kubištová i přes velký nátlak Litvínovských se snaží stahovat zpátky na střed
17:35 Formánková neustále následuje Větrovskou na mantinelu
15:43 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Markéta Žbánková, asistoval #9 Lucie Retová (3:4)
15:35 Litvínov odpovídá dvouma rychlíma gólama Praze
15:29 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Michaela Poštová, asistoval #78 Tereza Šalátová (3:3)
14:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #95 Sára Bartschová (2:3)
13:57 GÓL Panthers Praha! 1:3
11:47 Vytrhlíková vyběhla ze strany domácích samotná únik na bránu Prahy a ani hostující obránkyně ji nestíhají
09:43 Tancošová se snaží prostřelit Rožumbergovou jenže ta míček vyráží a Šalátová se snaží hned dorážet
08:09 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #21 Michaela Poštová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:2)
08:00 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #28 Adéla Vlčková (0:2)
07:29 Šalátová dostává přihrávku o kterou si žádala jenže nestíhá dobíhat míček a už jí obklopují pražské obránkyně
05:51 GÓL Panthers Praha! 0:1
05:46 Vytrhlíková prověřuje Rožumbergovou
05:11 Novotná posílá přihrávku z pozabrány Trenklerové a ta zakončuje, ale bohužel na bránu
04:35 Kundertová probíhá mezi utočnicemi Panthers přímo k brance
03:01 Tancošová podléhá nátlaku Žbánkové který jí tlačí na mantinel
02:27 Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
01:32 Červenková se pokouší prokličkovat mezi Weissovou a Bartschovou
00:00 Úvodní buly vyhráli Panthers