5:4
    Patricie SUCHANOVÁ
    (Matoušková)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Liberec 5:4p
branky: 5. Ivana Vachovcová, 11. Tetyana Voloshchuk, 17. Ivana Vachovcová, 47. Eliška Jaroslava Mrázová, 61. Patricie Suchanová - 10. Aneta Voříšková, 28. Markéta Lenfeldová, 30. Markéta Lenfeldová, 60. Berenika Vrzalová; rozhodčí: Martin Klán - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0 + Ivana Vachovcová 5:5; využití: 1:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 15 - Alžběta Hánová 36; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): První třetina od nás povedená, druhá byla od všech tří stran bídná a ve třetí jsme zakončovali jako bychom tu dnes byli poprvé a nevyhovoval nám povrch. Závěr by lépe zahrály i mladší žákyně B, naštěstí to tam padlo aspoň v prodloužení, přesto dnes ztracený důležitý bod. Děkujeme soupeři a pořadatelům.
65:00 Komentář trenéra hostí (Petr Novák): Zápas jak na houpačce, Vybrali jsme si i slabší chvilky, ale celkově odbojováno a na poslední chvíli skoro i otočeno. Bohužel euforie z vyrovnání nestačila včas vyprchat a přišel trest. Dnes jsme mohli vyhrát, ale chyběla tomu tečka. Díky soupeřkám za zápas, jdeme zregenerovat na zítřek.
60:05 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #82 Anežka Matoušková (5:4)
60:05 Střely na branku v prodloužení: SLavia 1 - Liberec 0, celkem 41 - 19
60:00 Střely na branku ve 3. třetině:Slavia 17 - Liberec 4
59:49 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #14 Berenika Vrzalová, asistoval #24 Anna Kateřina Jandová (4:4)
59:49 Vrzalová hezky prošla celé hřiště a srovnává na 4:4
59:00 Až teĎ zahrozila Vrzalová, ale je z toho pouze střela vedle
58:40 Domácí v přesilové hře nikam nepospíchají a snaží se udržet balonek na svých hokejkách
58:01 Vyloučen hráč #31 Markéta Lenfeldová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez florbalky
57:41 Přihrávka Vachovcové na Suchanovou byla příliš dlouhá
56:42 Střela Kaslové ani dorážka VOloščukové v brance nekončí
53:51 Střela Suchanové sražena nad branku
53:17 Binědová krosem na Kaslovou, její střelu z první opět skvěle chytá Hánová
52:56 Hraje se převážně na půlce Liberce, ale domácím se stále nedaří odskočit do dvoubrankového vedení
52:15 Teď Hánová sbírá ze vzduchu i dalekonosnou střelu Matouškové
51:18 Vološčuková sama před brankou, ale Hánovou nepřekonala
50:11 Hánová drží Liberec, teď měla několik zákroků proti Vachovcové
49:42 Kaslová střílí, ale pouze do Hánové
48:59 Vachovcová hezky obešla soupeřku a střílí. Hánová s klidem chytá
46:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #84 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #22 Patricie Suchanová (4:3)
46:50 Aź teď se trefuje Mrázová a domácí znovu vedou
45:52 Na druhé straně Voříšková míjí odkrytou branku
45:42 Kalašová sama na malém brankovišti, ale vysoko přestřelila
44:30 Domácí zatlačili Liberec před jejich branku. Viděli jsme několik nebezpečných střel, balonek několikrát poskakoval v malém brankovišti, ale v brance nekončí
42:34 Vachovcová obrala soupeřku o balonek a vystřelila, Hánová tečuje rukou balonek a ten končí vedle její branky
40:17 Kalašová střílí těsně vedle
40:00 STřely na branku ve 2. třetině: Slavia 8 - Liberec 8
38:51 Hezký zákrok Valečkové proti střele Vrzalové
37:15 Většina domácích střel teď končí na prvních hráčkách soupeře
36:16 Liberec v plném počtu
35:53 V oslabení hrozí spíše hosté
34:40 Střela Kaslové několikrát tečována a nakonec proskákala vedle levé tyče liberecké branky
34:16 Vyloučen hráč #86 Kateřina Novotná družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
34:16 Ale 5 na 5 se nehrálo přílíš dlouho, uvidíme další přesilovku domácích
33:30 Liberec v plném počtu, po téměř 7 minutách vidíme hru 5 na 5
32:35 Slávistky hezky kombinují, bohužel daleko od liberecké branky
31:40 Domácí v plném počtu, teď pro změnu budou mít výhodu přesilové hry
31:30 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
31:16 Hezká kombinace hostů, střela ale končí na domácí hráčce
30:11 Teď se Slávistkám daří držet balonek na polovině Liberce
29:07 Timeout FBC Liberec
29:07 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #14 Berenika Vrzalová (3:3)
29:07 DAlší střela Lenfeldové přes klubko hráček už v brance končí a je vyrovnáno. Hostům ještě zbývají přes2 minuty přesllovky
28:44 Lenfeldová stříí mimo
27:19 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #10 Petra Müllerová (3:2)
27:19 Po nepřehledné situaci snižuje Lenfeldová
26:40 Vyloučen hráč #14 Ivana Vachovcová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 5 minuty za hrubost
26:40 Hosté budou mít dlouhou výhodu přesilové hry
25:59 Hra je teď plná osobních soubojů a hraje se dost tvrdě
25:43 Pokus Bejčkové proletěl těsně vedle prav= tyčky
24:51 Střelu Markové vykopla Hánová do rohu
24:20 Vachovcová střílí po závaru před brankou končí v brance akorát Suchanová. Domácí budou mít volný úder z velkého brankoviště, který ale končí střelou nad branku
22:41 Vachovcová střílí bekendem, před dorážející Suchanovou sebrala na poslední chvíli balonek Hánová
22:15 Mrázová střílí, Hánová vyráží do rohu
20:54 Dvě šance Liberce, ale sta je stále 3:1 pro domácí
20:40 Rychlý protiútok hostů končí střelou nad branku
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Slavia 15 - Liberec 7
19:19 Matoušková, Binědová a Kaslová hezky kombinovaly před hostující brankou, do zakončení se ale nakonec nedostaly
18:02 Na druhé straně střílí Bejčková, Hánová vyráží do rohu
17:53 Po rozehrávce nebezpečná střela LEnfeldové, kterou ale domácí hráčky až k Valečkové nepustily
17:51 Volný úder Liberce cca 10 metrů od branky
16:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (3:1)
16:46 Vachovcová se uvolnila přes dvě soupeřky a vystřelila. Hánová sice balonek tečovala, ale ne na tolik, aby ho dokázala vyrazzit mimo branku. Domácí vedou 3:1
15:48 Střela Novotné z otočky sražena do rohu
14:58 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #31 Markéta Lenfeldová.
14:58 Kopřivová musela zatáhnout za záchrannou brzdu a sestřelila unikající soupeřku. Trestné střílení jela Lenfeldová, která se snažila vymíchat Valečkovou, ta ale její zakončení vyráží nad branku
14:28 Vrzalová zkoušela překvapit Valečkovou tím, že zkoušela zasunout balonek zpoza branky kolem tyčky. Valečková ale nohou vyráží
13:41 Hezký kros od Binědové na Kaslovou, která střílí z první. Hánová se stihla rychle přesunout a vyráží
13:18 Červenková střílí z otočky, Valečková ale v klidu chytá
10:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Tetyana Voloshchuk, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (2:1)
10:30 Druhou přesilovku už SLávistky využívají
09:45 Vyloučen hráč #26 Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:42 Velký závar před brankou Liberce byl zakončený střelou nad branku
09:26 Hned mohla odpovědět Binědová, její střelu Hánová s velkými problémy vyráží
09:07 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #14 Berenika Vrzalová (1:1)
09:07 Po nedúrazu před domácí brankou je vyrovnáno. Vrzalová nahodila balonek z rohu do brankoviště, kde vypadl před osamocenou Voříškovou, která ho uklidila do branky
07:37 Liberec v plném počtu, domácím se přesilovka příliš nevydařila
07:23 Střelu Kalašové Hánová vyráží
06:35 Liberec opět vyhazuje
05:55 Úvod přesilovky se SLávistkám příliš nevydařil a Vrzalová vyváží balonek až za domácí branku
05:37 Vyloučen hráč #24 Anna Kateřina Jandová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
04:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #22 Patricie Suchanová (1:0)
04:37 Až teď po spolupráci Vachovcové a SUchanové se domácí dostávají do vedení
04:06 Vzápětí to zblízka zkoušela ČErmáková, ale ani ta nebyla úspěšná
03:56 Nahození KOpřivové Hánová příliš neviděla, ale i tak ho zneškodnila
03:14 První úspěšný zákrok Valečkové
02:21 Suchanová sama před hostující brankářkou, ale ani tentokrát jí nedokázala překonat
01:45 Vachovcová proběhla celé hřiště a předložila balonek před branku Suchanové. Ta ale netrefila odkrytou branku
00:01 Domácí hráčky vyhrály úvodní vhazování, ale brzy ztrácí míček