5:3
    Filip ZAPLETAL
    (Mizera)

FBC Draci Říčany bílí - Florbalová škola Plzeň 5:3
branky: 9. Jakub Vykouk, 16. Jakub Vykouk, 18. Adam Lubina, 24. Jan Kodaj, 35. Jakub Vykouk - 7. Vojtěch Mrvík, 37. Vojtěch Mrvík, 43. Filip Zapletal; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Martin Lenárt ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:2
44:00 Poslední minuta utkání začala
42:10 A výhodu se podařilo využít, ale Plzeňským už nezbývá příliš času na vyrovnaní
42:09 GÓL Florbalová škola Plzeň! 5:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #13 Filip Zapletal, asistoval #2 Václav Mizera (5:3)
40:46 Plzeň má jedinečnou možnost snížit v přesilové hře
40:45 Timeout FBC Draci Říčany bílí
40:45 Vyloučen hráč #97 Jakub Jezbera družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za hrubost
37:20 Hráčům Plzně jakoby vstřelený gól vlil do žil novou krev a začínají tlačit na pilu
36:15 GÓL Florbalová škola Plzeň! 5:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #63 Vojtěch Mrvík, asistoval #2 Václav Mizera (5:2)
36:15 Krásnou nahrávkou přes polovinu hřiště vyzval hráč Plzně svého spoluhráče ke skórování, a ten se nemýlil
34:03 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #47 Vojtěch Vořech (5:1)
28:11 Hra plyne a pomalu končí prostřední část utkání
23:24 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #59 Jan Kodaj, asistoval #58 Zdeněk Vavřina (4:1)
22:24 Výborná Plzeňská obrna zlikvidovala přesilovku soupeře
20:24 Říčany dostávají možnost přesilové hry, tak uvidíme co přinese
20:23 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Mrvík družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
17:20 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #16 Vojtěch Kepka (3:1)
15:53 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:1)
15:52 Důraz na brankovišti a dorážka vedou k tomu, že Říčany se dostávají do vedení
14:34 Ke konci třetiny však zahrozili i hráči z Plzně
13:21 Říčany mají v této části hry více ze hry, ale nedaří se jim dostat do vedení
08:52 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:1)
06:09 GÓL Florbalová škola Plzeň! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #63 Vojtěch Mrvík, asistoval #28 Dominik Kmoch (0:1)
06:09 Pěknou střelou se prezentoval hráč Plzně a otevřel gólový účet tohoto utkání
04:10 Říčany se zatím zdají býti lepším týmem, ale výraznější šance si zatím nevytvořili