• 44 43:31
    0:10
    (Kubeš)

Florbalová škola Plzeň - FBC Draci Říčany bílí 0:10
branky: 5. Vojtěch Honzák, 6. Vítězslav Špok, 21. Vítězslav Špok, 25. Michal Strieženec, 28. Michal Strieženec, 30. Michal Strieženec, 31. Ondřej Kubeš, 34. Ondřej Kubeš, 42. Michal Strieženec, 44. Michal Strieženec; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Ondřej Kozák ?, Filip Šrámek ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:4
44:59 Nejlepší hráč FBC Draci Říčany: 25 Michal Strieženec Nejlepší hráč Florbalová škola Plzeň:Šrámek Filip
43:31 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:10
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:10)
41:41 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:9
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:9)
39:08 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za zvedání florbalky
33:39 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:8
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #11 Ondřej Kubeš bez asistence (0:8)
30:59 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:7
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:7)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Filip Šrámek družstva Florbalová škola Plzeň
29:21 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:6
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #47 Vojtěch Vořech (0:6)
27:53 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #63 Marek Honzák (0:5)
26:01 Vyloučen hráč #73 Michal Malý družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za špatné střídání
24:27 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:4
20:50 Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
20:18 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #5 Vítězslav Špok z trestného střílení (0:3)
10:29 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za bránění ve hře
05:36 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #25 Michal Strieženec (0:2)
04:22 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #29 Jakub Vykouk (0:1)