• 44 43:28
    2
    Matěj MIKEŠ

SK Meťák České Budějovice - FbC Strakonice 6:4
branky: 3. René Neubauer, 4. Matěj Hladík, 10. Martin Smudek, 12. Filip Pírka, 16. Prokop Hruška, 39. René Neubauer - 19. Daniel Chvosta, 32. Patrik Wolf, 33. Miloslav Blahuta, 40. Filip Kovárna; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:3
45:00 komentář hostů: Gratuluji soupeři, dnes byl lepší ve všech směrech.
45:00 komentář domácích: Velmi obětavý výkon celého týmu do kterého jsme museli povolat čtyři nováčky, včetně jedné dorostenky. Ještě jsem nezažil, aby se z různých důvodů omluvilo z nominace deset hráčů. Děkujeme soupeři za korektní zápas.
43:28 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
39:34 GÓL FbC Strakonice! 6:4
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #18 Filip Kovárna bez asistence (6:4)
38:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 René Neubauer, asistoval #83 Filip Pírka (6:3)
33:03 Vyloučen hráč #15 Alexandr Houček družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání
32:06 GÓL FbC Strakonice! 5:3
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (5:3)
31:01 GÓL FbC Strakonice! 5:2
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #34 Patrik Wolf, asistoval #57 Daniel Chvosta (5:2)
30:59 Vyloučen hráč #46 Jan Voráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
18:45 GÓL FbC Strakonice! 5:1
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #46 Martin Mrkvička (5:1)
15:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #49 Prokop Hruška, asistoval #83 Filip Pírka (5:0)
12:43 Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
11:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #24 Matěj Hladík (4:0)
10:32 Vyloučen hráč #53 Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za hrubost
09:50 Timeout FbC Strakonice
09:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #98 René Neubauer (3:0)
07:02 Vyloučen hráč #53 Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání
03:23 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #46 Jan Voráček (2:0)
02:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 René Neubauer bez asistence (1:0)