3:8
    Štěpán LUDMILA
    ()

Snipers Třebíč - PSKC Okříšky 3:8
branky: 1. Filip Dvořák, 11. Tadeáš Janíček, 38. Šimon Šplíchal - 2. Martin Leixner, 7. Martin Noháček, 27. Petr Zajíček, 33. Patrik Mynařík, 34. Petr Zajíček, 35. Petr Zajíček, 37. Patrik Mynařík, 45. Štěpán Ludmila; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Roman Kedroň 22 - Radek Korba 15; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:5
44:59 Tak a máme tu konec posledního zapasu dnešního dne. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný týden.
44:02 ,,Nedáš dostaneš.' Třebíč po nevyužité šanci v situaci 2v1, dostává gól z protiútoku.
44:01 GÓL PSKC Okříšky! 3:8
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #23 Štěpán Ludmila bez asistence (3:8)
43:05 ,,Dlouhé nakopávné balóny a trefovat zařízení' Takto vypadá herní projev Třebíče v posledních pár minutách.
42:00 Břevno se teď stalo nejlepším kamarádem domácího brankáře. Po tvrdé střele zvoní tyč.
41:25 Chyba v rozehrávce domácích a další výborný zákrok brankáře.
40:26 Kedroň drží svůj tým.
39:00 Okříšky si drží náskok a kontrolují hru. Třebíč občas pohrozí.
37:58 GÓL Snipers Třebíč! 3:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #33 Šimon Šplíchal, asistoval #85 Filip Dvořák (3:7)
36:47 GÓL PSKC Okříšky! 2:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #9 Patrik Mynařík, asistoval #16 Petr Zajíček (2:7)
36:47 Jestli v té bráně zůstaly nějaké pavučiny z předchozí střely, tak teď tam už vážně nezůstaly. Další nadherná střela.
35:40 Hráč z Třebíče sám zaplul za mantinel, asi ho to tu už nebaví.
34:56 HATTRICK jeho střelcem je Petr Zajíček.
34:35 GÓL PSKC Okříšky! 2:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Petr Zajíček, asistoval #9 Patrik Mynařík (2:6)
33:51 GÓL PSKC Okříšky! 2:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Petr Zajíček, asistoval #57 Martin Noháček (2:5)
32:24 Nádherná střela, v té bráně nezůstala ani jedna pavučina.
32:23 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #9 Patrik Mynařík, asistoval #11 Dan Kalina (2:4)
32:05 další zahozená tutová šance na straně hostů.
29:59 A je to gól, ale podle rozhodčích padl po konci třetiny, Okříšky protestují, ale rozhodčí jsou nekompromisní a stojí si za svým.
28:31 ,,Ty v*le taková šance' ano pšesně takovou šanci teď Třebíč zahodila.
27:11 Domácí brankář teď vystavil svou helmu zátěžovým testům a vyrazil pomocí jí tvrdou střelu. To jsou plusové body pro výrobce.
26:43 Tlak se vyplatil a Okříšky vedou.
26:42 GÓL PSKC Okříšky! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Petr Zajíček, asistoval #11 Dan Kalina (2:3)
25:37 Třebíč se vaří v tlaku hostů.
23:47 Tutová šance hostů, ale zařízení chlapci, musíte trefovat zařízení.
20:56 Hráče 29 z Třebíče nic nezastaví, jako Bolt oběhl dvakrát celé hřitě, ale míček nezískal. Myslím si, že stovku by měl dobrou.
17:48 Ruka domácího brankáře se jako kouzlem zjevila před míčkem a chytila tutovou šanci Okříšek.
16:21 Okříšky vstoupily do 2. třetiny s velkým nasazením a chutí hrát.
14:59 Zápas je vyrovaný, jednu chvíli jsou na míčku více hosté, ale pak se celá hra otočí a na míčku jsou více domácí. Tento poslední zápas je pro diváky super podívaná a lituji těch co už odešli, přichází o pěkný zápas.
10:40 Třebíč po nádherné střele k tyči dorovnává.
10:35 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #29 Tadeáš Janíček bez asistence (2:2)
07:37 Role se protočily a teď udává tempo hry hostující tým (tedy Okříšky)
06:41 Třebíč teď v tlaku brání na velkém brankovišti.
06:14 GÓL PSKC Okříšky! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #73 Zbyněk Doležal (1:2)
05:23 Rychlá střela jednoho z hostujícich hráčů,ale střela letí mimo bránu.
04:48 Třebíč nedovoluje Okříškám vystřelit,ale má problémy s rozehrávkou.
02:50 Třebíč vetšinu času drží balónek.
01:05 GÓL PSKC Okříšky! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #29 Martin Leixner bez asistence (1:1)
00:18 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Filip Dvořák bez asistence (1:0)