• 45 44:57
    6:6
    (Moudrý)

FBS Olomouc - Florbal Exelsior Havířov 6:6
branky: 7. Dušan Soušek, 21. Dušan Soušek, 27. Dušan Soušek, 34. Dušan Soušek, 39. Lukáš Vachutka, 44. Matyáš Josef Trpišovský - 4. Petr Martynek, 16. Štěpán Graf, 29. Boleslav Moudrý, 36. Štěpán Graf, 38. Petr Vojkůvka, 45. Petr Martynek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Michala Ondruše: Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Hrušky: Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
44:57 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #8 Petr Martynek, asistoval #59 Boleslav Moudrý (6:6)
44:36 Vyloučen hráč #26 Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
43:42 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #99 Matyáš Josef Trpišovský, asistoval #17 Dušan Soušek (6:5)
43:37 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #17 Dušan Soušek.
43:26 Timeout Florbal Exelsior Havířov
43:26 Vyloučen hráč #32 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:28 Timeout FBS Olomouc
42:28 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
38:45 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Lukáš Vachutka, asistoval #32 Jan Kopecký (5:5)
37:48 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #10 Petr Vojkůvka, asistoval #29 Vojtěch Škůrek (4:5)
35:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf bez asistence (4:4)
33:48 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Dušan Soušek, asistoval #20 Lukáš Vachutka (4:3)
33:26 Vyloučen hráč #8 Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
28:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #59 Boleslav Moudrý, asistoval #62 Štěpán Graf (3:3)
26:40 GÓL FBS Olomouc! 3:2
22:28 Vyloučen hráč #32 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
20:59 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Dušan Soušek, asistoval #99 Matyáš Josef Trpišovský (2:2)
15:20 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
06:40 GÓL FBS Olomouc! 1:1
03:00 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1