1:7
    Tomáš JANEK
    (Bartoš)

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:7
branky: 18. Vojtěch Škůrek - 8. Martin Sedláček, 22. Martin Sedláček, 22. Filip Novotný, 28. Ondřej Jankovský, 33. Tomáš Janek, 35. Vojtěch Gruszka, 45. Tomáš Janek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Ondřej Lepík; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Michael Chalupecký ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:3
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Václava Komačky: Dnes hodnotím kladně jen 3 body. čeká nás hodně práce.
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Michala Ondruše: Zápas nám ukázal na čem dál v sezóně pracovat. Děkuji soupeři za utkání.
44:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Janek, asistoval #6 Šimon Bartoš (1:7)
43:53 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
40:28 Vyloučen hráč #6 Šimon Bartoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:49 Timeout Florbal Exelsior Havířov
38:49 Vyloučen hráč #9 Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
36:47 Vyloučen hráč #8 Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Vojtěch Gruszka, asistoval #2 Jáchym Kuběna (1:6)
32:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Janek, asistoval #30 Ondřej Jankovský (1:5)
32:04 Vyloučen hráč #8 Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
29:01 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #30 Ondřej Jankovský.
27:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #6 Šimon Bartoš (1:4)
23:27 Vyloučen hráč #76 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
21:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #59 Filip Novotný, asistoval #75 Jan Slaběňák (1:3)
21:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Martin Sedláček bez asistence (1:2)
17:08 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek, asistoval #8 Petr Martynek (1:1)
13:20 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
07:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Martin Sedláček, asistoval #77 Jakub Galia (0:1)
05:58 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Škůrek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zvedání florbalky