8:7
    David LEŽATKA
    (Ležatka)

FBC ČPP OSTRAVA - Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod 8:7
branky: 10. Lukáš Pobořil, 10. Daniel Chatrný, 17. Lukáš Pobořil, 18. Lukáš Pobořil, 21. Daniel Chatrný, 22. Adam Mikoláš, 31. Lukáš Pobořil, 35. Noel Gavaller - 13. Martin Ležatka, 22. Martin Ležatka, 32. Tomáš Řihák, 33. Tomáš Řihák, 41. Erik Kouřil, 44. Martin Ležatka, 44. David Ležatka; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 3:1; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi ?, Matěj Prašivka ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:5
44:59 diky souperi za utkani
44:58 Nechali sme zahrat všechny hráče i zachytat obadva golmany.Na konci sme hodně povolili, zápas sme však zvládli,bereme tři body.Ďekujeme soupeři za utkání.
43:41 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 8:7
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #7 Martin Ležatka (8:7)
43:34 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 8:6
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka bez asistence (8:6)
40:56 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 8:5
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #10 Erik Kouřil, asistoval #7 Martin Ležatka (8:5)
40:24 Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
34:33 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #27 Lukáš Pobořil (8:4)
32:28 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 7:4
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #19 Tomáš Řihák, asistoval #6 David Ležatka (7:4)
32:13 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:33 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 7:3
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #19 Tomáš Řihák, asistoval #7 Martin Ležatka (7:3)
30:26 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (7:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Prašivka družstva FBC ČPP OSTRAVA
21:49 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 6:2
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka, asistoval #19 Tomáš Řihák (6:2)
21:36 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #27 Lukáš Pobořil (6:1)
20:00 Timeout Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
20:00 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (5:1)
17:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil, asistoval #7 Daniel Chatrný (4:1)
17:34 Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
16:24 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
14:59 Vyloučen hráč #24 Tomáš Tlach družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání
12:14 GÓL Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod! 2:1
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka, asistoval #10 Erik Kouřil (2:1)
09:59 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:0
09:47 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil bez asistence (1:0)