• 45 44:30
    2
    Jakub KALÁČ

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC SLOVÁCKO 13:0
branky: 1. Michal Hložanka, 3. Viktor Karásek, 9. Jáchym Kuběna, 9. Filip Novotný, 15. Ondřej Jankovský, 18. Ondřej Svoboda, 22. Jakub Galia, 27. Ondřej Jankovský, 28. Viktor Karásek, 30. Jáchym Kuběna, 38. Martin Sedláček, 44. Nikolas Vizváry, 44. Michal Hložanka; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Radim Šenkeřík 38, Tobiáš Roch 20; po třetinách: 5:0, 5:0, 3:0
45:00 Komentář Slovácka : Soupeř byl mnohem lepší a přejeme mu postup do vyššího koše.
45:00 Komentář Vítkovic: Děkujeme soupeři za zápas.
44:30 Vyloučen hráč #29 Jakub Kaláč družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování florbalky
43:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Michal Hložanka, asistoval #79 Ondřej Svoboda (13:0)
43:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #74 Nikolas Vizváry, asistoval #53 Jakub Galia (12:0)
42:48 Vyloučen hráč #38 Tomáš Dleštík družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře
37:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Martin Sedláček, asistoval #8 Michal Hložanka (11:0)
29:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #30 Ondřej Jankovský (10:0)
27:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Viktor Karásek, asistoval #11 Martin Ostárek (9:0)
26:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #53 Jakub Galia (8:0)
25:30 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tobiáš Roch družstva FBC SLOVÁCKO
21:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Jakub Galia, asistoval #2 Jáchym Kuběna (7:0)
17:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Ondřej Svoboda, asistoval #30 Ondřej Jankovský (6:0)
14:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #2 Jáchym Kuběna (5:0)
08:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #59 Filip Novotný, asistoval #11 Martin Ostárek (4:0)
08:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #53 Jakub Galia (3:0)
02:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Viktor Karásek, asistoval #59 Filip Novotný (2:0)
00:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Michal Hložanka, asistoval #59 Filip Novotný (1:0)