• 44 43:08
    0:5
    (Galia)

Florbal Vsetín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:5
branky: 5. Jakub Galia, 8. Ondřej Jankovský, 22. Jáchym Kuběna, 34. Jáchym Kuběna, 44. Jáchym Kuběna; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 17 - Michael Chalupecký 6; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:2
45:00 komentář trenérky domácích: Dnes velmi slušný výkon před vánočními svátky, kde jsme ukázali, že i z těžších soupeřů se nezalekneme. Kluci dnes nechali na hřišti všechno a myslím si, že i když to skončilo v prospěch Vítkovic, nemáme se dnes za co stydět. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00 komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
43:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #53 Jakub Galia (0:5)
41:34 Timeout Florbal Vsetín
33:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #74 Nikolas Vizváry (0:4)
21:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #79 Ondřej Svoboda (0:3)
10:31 Vyloučen hráč #9 Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
07:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #2 Jáchym Kuběna (0:2)
04:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Jakub Galia, asistoval #2 Jáchym Kuběna (0:1)
03:56 Vyloučen hráč #74 Šimon Sekula družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:14 Vyloučen hráč #9 Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání