3:2
    Matěj TESAŘ
    (Petraš)

FbC Titáni USK Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko 3:2
branky: 10. Jan Pilař, 21. Roman Truhlář, 27. Jakub Berka - 18. Patrik Jurco, 43. Matěj Tesař; rozhodčí: David Kytler - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Pacinda 20 - Jakub Hrdlička 8; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:1
44:59 Drama bylo, tlak obrovský i nakonec dobré finální přihrávky, ale Pacinda vše už vychytal.
42:33 Přesilovku sice OT nevyužilo, ale vzápětí střela z dálky prošla mezi hráči po zemi do brány. Bude drama?
42:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #13 Pavel Petraš (3:2)
40:20 OT dostává výhodu 1 hráče v poli po vyloučení za sekání a možnost se zápasem ještě něco udělat.
40:19 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
40:19 Vyloučen hráč #25 Roman Truhlář družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
34:30 Obraz hry stále stejný - Titáni drží a tlačí čas jak očima, tak slovem k časoměřiči :-) Vyložené šance zatím ale žádné na obou stranách.
30:00 Střely na bránu v 2. třetině - 5:8. Přidá OT nějakou finální přihrávku a vytvoří si tak k tlaku i střelecké šance? Uvidíme ve 3. třetině.
26:21 A stále stejný scénář - tlak OT Titáni opět v klidu ustáli a ubránili a poté střela od půlky mezi hráči po zemi k tyči a šup - je tam.
26:20 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #10 Jakub Berka, asistoval #89 Vojtěch Havránek (3:1)
22:59 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Kolomý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:51 Titáni sympaticky tlaku OT nepodlehli a postupně se z něj dostali úplně - Pilař z brejku nezištně předložil doprava Truhlářovi a ten prázdnou bránu neminul.
20:50 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #88 Jan Pilař (2:1)
17:24 Do 2. třetiny OT nastoupilo zostra, zpřesnilo kombinaci a střílí - a výsledek se dostavil poměrně rychle. A klasicky v tlaku - z dorážky po zákroku gólmana na střelu z dálky.
17:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #6 Matěj Tesař (1:1)
15:00 Po vedoucím gólu Titánů se hra opticky srovnala a i na střely na bránu to bylo celkem vyrovnané - 3:5. OT je rychlé, ale zatím v kombinacích méně přesné, a tak optický tlak k prvnímu gólu dosud nevedl.
11:10 A najednou jsou v tlaku Titáni - další šance už ale zatím neproměňují.
10:00 Jak už to tak ve sportu bývá, tak gól dávají ti zatím se bránící - Titáni.
09:38 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #88 Jan Pilař, asistoval #25 Roman Truhlář (1:0)
04:00 Hostů z Orlicka-Třebovska je jako máku a jejich pohyb na hřišti tomu odpovídá - napadají jako vosy. Titáni ale zatím odolávají a dokáží se bránit.