Tomáš VALKOUN
    (Klamrt)

Souběžné zápasy

FbC Titáni USK Pardubice - KM automatik FBK Jičín 0:7
branky: 21. Petr Dlouhý, 25. Petr Dlouhý, 34. František Novák, 35. Michal Schreier, 35. František Novák, 37. Patrik Sytný, 44. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Adam Pacinda 17 - Jan Kraus 14; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:5
44:59 Razítko na úžasný výkon dává kapitán Michal Schreier bombou do tyče.
43:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #12 Jan Klamrt (0:7)
40:53 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky
36:22 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #65 Tomáš Matys (0:6)
36:22 Dominance FBK, tenisový kanár 6:0 trefuje Patrik do víka, super práce Toma Matyse,
34:55 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #12 Jan Klamrt (0:5)
34:13 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
34:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier bez asistence (0:4)
33:02 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (0:3)
32:15 Dlouhou dvojnásobnou přesilovku Jičín ubránil skvěle, navíc ještě hrozil z brejků.
30:17 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:00 Střely 2.třetina - Jičín 8, Pardubice 1
30:00 Poslední dějství zahajují Pardubice přesilovkou, dobrý blok Tomáše Valkouna.
28:44 Vyloučen hráč #17 Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
27:47 První střela Titánů v této třetině, nijak zvlášť nebezpečná.
24:15 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #65 Tomáš Matys (0:2)
24:15 Totožná situace, výborná práce celé pětky, na jejím konci stál zakončující Péťa Dlouhý - 2:0 pro KM.
20:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
20:37 Už nevisí ve vzduchu, ale v brance, prosadil se Petr Dlouhý a Jičín zaslouženě vede.
20:01 Honza Štál promáchl před zívajícím prázdným zařízením, gól visí ve vzduchu.
19:10 Oboustranně tvrdé souboje, zatím bez vyloučení.
17:10 Akce jak ze superligy, Honys, Fanda a Valky netrefuje prázdnou kasu...
15:50 Vidíme obrovský tlak domácích, nic z toho však nebylo - pouze brejk Pardubic.
14:59 V první třetině jsme viděli vysokorychlostní tvrdý florbal, který se líbil. Domácí měli více ze hry, Jan Klamrt trefil tyč, další nadějné situace Jičín přehrával. Titány pak ve dvou tutovkách vychytal skvělý Honza Kraus!
14:59 Střely po první třetině: Pardubice 7, Jičín 5
00:00 Domácí nastoupili v zahajovací sestavě: Jan Kraus - Vojta Haken, Jan Klamrt - Fanda Novák, Tomáš Valkoun, Honza Štál