• 45 44:09
    7:11
    (Felgr)

HAGA Pardubice - KM automatik FBK Jičín 7:11
branky: 5. Lukáš Samek, 8. Jan Seiner, 10. Jan Seiner, 27. Lukáš Samek, 40. Martin Jedlička, 41. Jaroslav Wohlhőfner, 45. Daniel Sýkora - 5. Marcel Jeřábek, 17. Tomáš Valkoun, 21. Tomáš Matys, 21. Tomáš Valkoun, 21. Petr Dlouhý, 22. Tomáš Valkoun, 33. Patrik Sytný, 34. Tomáš Matys, 35. Patrik Sytný, 38. Jan Klamrt, 42. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Trnka; vyloučení: 1 + David Götz 5:0 + Marek Hubaček 5 + TT; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 27 - Jan Kraus 13; po třetinách: 3:1, 1:5, 3:5
44:09 GÓL HAGA Pardubice! 7:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #2 Lukáš Felgr (7:11)
41:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #35 Ondřej Kabelka (6:11)
40:34 GÓL HAGA Pardubice! 6:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #69 Jiří Vrba (6:10)
39:38 GÓL HAGA Pardubice! 5:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #16 Martin Jedlička, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (5:10)
37:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:10)
34:55 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #65 Tomáš Matys (4:9)
33:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #37 Daniel Taneček (4:8)
32:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:7
26:52 GÓL HAGA Pardubice! 4:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (4:6)
23:16 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 5 minuty za hrubost
21:31 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (3:6)
20:48 Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #65 Tomáš Matys (3:5)
20:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #12 Jan Klamrt (3:4)
20:04 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #12 Jan Klamrt (3:3)
16:32 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (3:2)
09:56 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Jan Seiner, asistoval #7 Daniel Sýkora (3:1)
08:18 Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil #65 Tomáš Matys.
07:01 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
04:46 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání - technický trest
04:46 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minuty za nesportovní chování
04:45 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #16 Martin Jedlička (1:1)
04:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Marcel Jeřábek, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:1)