5:7
    Jan HUŠEK
    (Frydrych)

TJ Čechie Zastávka - Bulldogs Brno B 5:7
branky: 12. Tomáš Hájek, 14. Tomáš Hájek, 21. Martin Holeček, 23. Vítězslav Lacina, 29. Martin Holeček - 15. Tomáš Weiser, 22. Jan Šimeček, 36. Jan Hušek, 36. Richard Šulc, 37. Jan Hušek, 38. Jan Frydrych, 45. Jan Hušek; rozhodčí: Michal Havelka - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Valihrach ? - Jan Bína ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:5
44:59 GÓL Bulldogs Brno B! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #31 Jan Hušek, asistoval #55 Jan Frydrych (5:7)
37:33 GÓL Bulldogs Brno B! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #55 Jan Frydrych, asistoval #17 Jaroslav Schulz (5:6)
36:09 Timeout TJ Čechie Zastávka
36:09 GÓL Bulldogs Brno B! 5:5
35:52 GÓL Bulldogs Brno B! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #44 Richard Šulc, asistoval #7 Tomáš Weiser (5:4)
35:12 GÓL Bulldogs Brno B! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #31 Jan Hušek bez asistence (5:3)
28:54 GÓL TJ Čechie Zastávka! 5:2
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček bez asistence (5:2)
22:44 GÓL TJ Čechie Zastávka! 4:2
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #22 Vítězslav Lacina, asistoval #3 Daniel Miňovský (4:2)
21:57 GÓL Bulldogs Brno B! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #2 Jan Šimeček bez asistence (3:2)
20:43 GÓL TJ Čechie Zastávka! 3:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #6 Josef Vavřín (3:1)
14:08 GÓL Bulldogs Brno B! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #7 Tomáš Weiser, asistoval #9 Michael Weiser (2:1)
14:07 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání
13:55 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:0
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #19 Tomáš Hájek bez asistence (2:0)
13:13 Vyloučen hráč #31 Jan Hušek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za vražení zády
11:30 GÓL TJ Čechie Zastávka! 1:0
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #19 Tomáš Hájek, asistoval #38 Martin Holeček (1:0)