2:5
    Patrik SUROVEC
    (Hýsek)

Bulldogs Brno B - Hornets Brno ZŠ Horní B 2:5
branky: 26. Tomáš Jakal, 32. Jakub Hrubý - 23. Marek Samec, 25. Tomáš Rak, 27. Jakub Matula, 34. Martin Ryšánek, 44. Patrik Surovec; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Bureš ? - Michal Prokeš ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:2
43:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #81 Patrik Surovec, asistoval #9 David Hýsek (2:5)
42:48 Timeout Bulldogs Brno B
39:17 Hra je ostřejší a ostřejší , domácí bojují o dorovnání skóre.
34:15 Hra začíná přitvrzovat.
33:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #77 Martin Janiczek (2:4)
32:44 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní B neproměnil #15 Jakub Matula.
31:59 GÓL Bulldogs Brno B! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #33 Jakub Hrubý, asistoval #12 Tomáš Jakal (2:3)
30:00 Druhá třetina byla více akčnější a končí stavem 1:3 . Uvidíme, co hráči ukáží v poslední hrací části.
26:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #22 Tomáš Rak (1:3)
25:02 GÓL Bulldogs Brno B! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #12 Tomáš Jakal, asistoval #33 Jakub Hrubý (1:2)
24:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #31 Michal Prokeš (0:2)
24:43 Hosté zvyšují stav na náskok 2 gólů.
22:15 A je tu první gól. Velmi přesná střela byla inkasována do branky domácích.
22:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #72 Marek Samec, asistoval #15 Jakub Matula (0:1)
15:00 Hra probíhá v přátelském duchu, stav je zatím bez gólů. Uvidíme, co strhujícího nám týmy přinesou v 2.části hrací doby.