• 45 44:42
    7:4
    ()

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno B 7:4
branky: 9. Mojmír Pruch, 10. Martin Hlaváč, 13. Aleš Malík, 23. Martin Hlaváč, 34. Martin Hlaváč, 42. Mojmír Pruch, 45. Martin Hlaváč - 7. Jan Przeczek, 14. Michael Weiser, 25. Martin Doležal, 34. Dominik Sláma; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Petr Bureš ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:1
44:46 Hráč Židenic s číslem pět přidává další gól do své sbírky. Dnes tedy čtvrtý.
44:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Martin Hlaváč bez asistence (7:4)
44:25 Běží nám poslední minuta zápasu.
43:38 Hráči Bulldogs stále v šesti.
43:07 Židenice chtěli do breaku, bohužel brankář nahodil míček daleko přes půlku hřiště.
42:10 Bulldoci v šesti hráčích.
41:52 Timeout Bulldogs Brno B
41:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #5 Martin Hlaváč (6:4)
40:00 Hráči z Židenic jsou poněkud výbušní. Atmosféra na hřišti houstne.
38:18 Míček těsně minul židenickou bránu.
36:43 Hra má náboj a elán jak ze strany Bulldogs tak ze strany Židenic.
34:00 Hráč s číslem 5 jan Duda vstřelil 3.gól a tím dovršil HATTRICK. Židenice si berou zpět své vedení.
33:59 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Martin Hlaváč, asistoval #33 Jan Duda (5:4)
33:50 Dominik Sláma spasil tým Bulldogs, jelikož právě vyrovnal
33:48 GÓL Bulldogs Brno B! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #11 Libor Urbánek (4:4)
30:01 Máme tu 3.třetinu. Uvidíme s jakými taktiky a nasazením přijdou týmy do poslední třetiny.
29:59 V závěru třetiny se už nic nestane.
29:43 Malá rozepře mezi rozhodčími a hráči Židenic.
29:24 Nyní mají na víc tým z Židenic.
28:34 Bulldoci se rvou jako draci, Židenice mají co dělat.
28:25 Hra začíná přiostřovat.
24:50 GÓL Bulldogs Brno B! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #8 Martin Doležal, asistoval #84 Dominik Sláma (4:3)
23:40 Židenice si drží vedení. Buldoci bojují o vyrovnání.
22:07 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Martin Hlaváč, asistoval #8 Jiří Picka (4:2)
15:35 Čas nám běží. Druhá třetina je tu.Uvidíme, co nám týmy ukáží nyní.
13:30 Buldoci dotahují.
13:00 GÓL Bulldogs Brno B! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michael Weiser, asistoval #55 Jan Frydrych (3:2)
12:41 Židenice navyšují
12:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Aleš Malík, asistoval #42 Ondřej Řezníček (3:1)
10:00 Židenice navyšují a dostávají se do vedení.
09:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
08:39 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #49 Tomáš Zubík (1:1)
08:39 Máme tu opět vyrovnaný stav 1:1
06:39 GÓL Bulldogs Brno B! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Przeczek, asistoval #9 Michael Weiser (0:1)
05:48 Vyloučen hráč #91 Petr Bednář družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání