9:3
    Jan DUDA
    (Bednář)

K1 Florbal Židenice - TJ Čechie Zastávka 9:3
branky: 9. Tomáš Zubík, 17. Jan Duda, 19. Jan Duda, 27. Ondřej Vývoda, 37. Petr Bednář, 38. Petr Bednář, 43. Jiří Picka, 45. Ondřej Vývoda, 45. Jan Duda - 15. Martin Holeček, 16. Martin Holeček, 30. Lukáš Benedikt; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Ondřej Mikeška ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:0
44:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 9:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Jan Duda, asistoval #91 Petr Bednář (9:3)
44:27 GÓL K1 Florbal Židenice! 8:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #11 Aleš Malík (8:3)
44:27 Ve správný čas na správném místě. Nahrávka trochu výš ale pořád to skončilo v bráně. Nikdo nechápe...
42:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #8 Jiří Picka, asistoval #49 Tomáš Zubík (7:3)
41:41 Na co hokejka, když mám nohy? Hokejku chytit uprostřed a co nejdál od těla, pak je to teprve hra, kterou má Duda rád.
40:04 Matla to zase nedal. Kvíz pro Židenickou kabinu, kdo je onen matla. Správnou odpověď se dozvíte u stolku.
37:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Petr Bednář, asistoval #37 Filip Zelníček (6:3)
37:28 Zrovna si tu říkáme, že Zelníček má spoustu energii při vyvážení míčku od své brány a ono to skončilo gólem. Well that escalated quickly.
36:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Petr Bednář, asistoval #8 Jiří Picka (5:3)
35:26 Tentokrát si blonďák posvítil na zoubek, ale šance končí nezmarem.
33:06 Vyloučen hráč #37 Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
31:26 Nevím kolikátá ale vzhledem k tlaku asi první lajna teď zavřela Zastávku. Nejspíš druhá lajna se ale nenechala zahanbit a vstřelila gól. Hm, asi bych změnil pořadí lajn.
29:33 GÓL TJ Čechie Zastávka! 4:3
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #9 Lukáš Benedikt, asistoval #66 Michal Klabík (4:3)
26:59 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
26:59 Strýček Zlatovlas se konečně dostal ke střele a svou jistou střelou se nemýlí.
25:34 Alešovo očko znovu vzalo otěže a Vývoda nabídku nepřijmul. Skóre pořád stejné.
23:32 Přesilovka nevyužita, ale tentokrát to cinkla zastávka na znamení.
21:22 Vyloučen hráč #6 Josef Vavřín družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za vysoká florbalka
20:22 Cinklo to u Židenické branky, ale asi na Židenických hrudích asi žádný kov necinkne.
20:08 Mikeška se předvedl dvěma rychlými zákroky. Stále drží skoro čisté konto.
18:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
18:52 Stačilo šťouchnout pár centimetrů a je to tam aneb co by řekl Alda.
17:08 Dobré očko prokázal Malík, ale jenom z části, protože jeho přihrávka na Zuba byla moc rychlá.
16:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Jan Duda, asistoval #37 Filip Zelníček (2:2)
16:26 Nevím kolikátá, asi první lajna teď zavřela Zastávku a drží tlak. Nejspíš druhá lajna se přidala ve stejném tempu a její snažení bylo odměněno gólem.
15:27 GÓL TJ Čechie Zastávka! 1:2
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #66 Michal Klabík (1:2)
15:27 Další gól Holečka jak přes kopírák, znovu se obtočil a je to tam.
14:09 GÓL TJ Čechie Zastávka! 1:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #3 Daniel Miňovský (1:1)
13:54 Ajajaj. to mohlo bolet. Zásah přímo za sto bodů Bednářovi. ChlapY pochopí...
10:54 Mojmír Pruch aktivně brání vně i mimo hřiště.
10:27 Vyloučen hráč #8 Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
08:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #49 Tomáš Zubík, asistoval #23 Ondřej Vývoda (1:0)
08:32 Nápřah až nad hlavu a zavřít očí. To je recept na góly by Tomáš Zubík.
07:32 '5/3 je 11/2' aneb moudra naší paní učitelky, která je u dnešního přenosu přítomná.
06:45 Slyšíme pokyny z lavičky: 'Peťo, uteč někam!' Snaha byla, ale úspěchem to neskončilo.
04:12 Vyloučen hráč #66 Michal Klabík družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání
04:12 První dvouminutový trest dnešního dne.
03:15 Dá se to pochopit, když hráčů hostující Zastávky je 7 i s brankářem. Ale Židenice hrají opravdu zdrženlivý florbal.
02:38 'Je to unavený.' řekla Míša (přítelkyně naší blonďaté hřívy)
01:01 Rozhodčí se mi svěřili, že v tomto zápase se nějakých vyloučení dočkáme.
00:47 První faul a Petr Bednář už protáčí oči.
00:02 Dobré odpoledne dámy a pánové...stejné to nikdo nesleduje...ale i tak se budeme s naším pořadatelským týmem o co nejlepší výkon.