• 39 38:18
    15:0
    (Mach)

FBK Atlas Blansko C - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 15:0
branky: 4. Vojtěch Fedra, 5. Vojtěch Fedra, 7. Vojtěch Fedra, 7. Vojtěch Fedra, 9. Lukáš Kučera, 10. David Navrátil, 11. Lukáš Kučera, 11. Lukáš Kučera, 13. Lukáš Kučera, 15. Lukáš Kučera, 17. Marek Hrazdíra, 22. Vojtěch Fedra, 30. Vojtěch Fedra, 35. David Navrátil, 39. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Monika Chromá - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: David Tenora ? - Tomáš Malý ?; po třetinách: 9:0, 3:0, 3:0
39:00 Ukončení 3. části
38:18 GÓL FBK Atlas Blansko C! 15:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #33 Ondřej Mach (15:0)
37:40 Vyloučen hráč #55 Jiří Ohnoutka družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za sekání
34:21 GÓL FBK Atlas Blansko C! 14:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #4 David Navrátil bez asistence (14:0)
29:49 GÓL FBK Atlas Blansko C! 13:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (13:0)
28:35 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za bránění ve hře
27:16 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko C neproměnil #55 Jiří Ohnoutka.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Vyloučen hráč #26 Marek Hrazdíra družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za hra na zemi
21:48 Další paráda v podání dvojice Kučera-Ferda. Druhý jmenovaný uklízí vzdušnou přihrávku do branky.
21:47 GÓL FBK Atlas Blansko C! 12:0
19:07 Po chvíli zmatků odvolali domácí signalizované vyloučení a hraje se dál v plném počtu na obou stranách
16:32 GÓL FBK Atlas Blansko C! 11:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #14 Jakub Vyroubal (11:0)
14:37 Kučera právě předvedl zakončení ala Tomáš Hertl a navyšuje už tak vysoké vedení domácích
14:36 GÓL FBK Atlas Blansko C! 10:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (10:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 GÓL FBK Atlas Blansko C! 9:0
10:45 GÓL FBK Atlas Blansko C! 8:0
10:03 GÓL FBK Atlas Blansko C! 7:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #5 Šimon Borek (7:0)
09:24 bodové dostihy mezi domácími Fedrou a Kučerou pokračují...
09:23 GÓL FBK Atlas Blansko C! 6:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #4 David Navrátil, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:0)
09:10 Domácí gólman si smlsnul na pokusu Kouby
08:33 GÓL FBK Atlas Blansko C! 5:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #4 David Navrátil (5:0)
06:59 Domácí dvojice Fedra-Kučera opět zaúřadovala a vidina bodů se hostujícím Ivanovicím nenávratně vzdaluje
06:58 GÓL FBK Atlas Blansko C! 4:0
06:01 Dominantní výkon korunuje blanenský mladíček hattrickem.
06:00 GÓL FBK Atlas Blansko C! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (3:0)
05:10 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
04:26 Úvodní tlak hostujícího týmu utichl nástupem domácího V. Fedry
04:25 GÓL FBK Atlas Blansko C! 2:0
03:51 GÓL FBK Atlas Blansko C! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #4 David Navrátil (1:0)