4:1
    Jan SVĚTLÍK
    (Havlíček)

VSK MZLU Brno - FBK Atlas Blansko B 4:1
branky: 17. Pavel Pelikán, 33. Jaroslav Čabala, 33. Tomáš Koliba, 37. Jan Světlík - 9. Jan Frýdek; rozhodčí: Monika Chromá - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ? - Jakub Smejkal ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0
39:00 Ukončení 3. části
37:25 VSK silné oslabení Blanska využilo a dává další gól.
36:07 GÓL VSK MZLU Brno! 4:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #23 Jan Světlík, asistoval #37 Dominik Havlíček (4:1)
36:07 Hra začíná být pořádně vyhrocena, z družstva Blansko byli vyloučeni už dva hráči.
35:47 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání
34:51 Vyloučen hráč #3 Adam Kovář družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:33 Timeout FBK Atlas Blansko B
32:33 GÓL VSK MZLU Brno! 3:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #5 Tomáš Koliba, asistoval #95 Michal Špičák (3:1)
32:33 V časech velkých tlaků proměnili šance hráči VSK a to dokonce dvěma slepenými góly. Blansko si vyžádalo timeout.
32:18 GÓL VSK MZLU Brno! 2:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #4 Jaroslav Čabala, asistoval #11 Jan Vaculík (2:1)
30:25 Blansko neváhá a hře se přizpůsobuje. Faulován je ale právě hráč tohoto týmu a končí za mantinelem s ústy plnými sprostých slov.
28:23 Hráči VSK tvrdě bojují a jeden z nich také tvrdě skončil na kolenou.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:33 Trestné střílení družstva VSK MZLU Brno neproměnil #23 Jan Světlík.
25:33 Trestné střílení je technická dovednost testovaná silnými nervy. Hráč 23 nepředvedl v této disciplíně vůbec nic.
22:15 Totální zmar přihrávek u obou týmů v poslední pětiminutovce.
21:00 Týmy hrozí vždy jen po krátký okamžik, proto se často mění okupant balónku. Přitom se ale nedá říct, že by byla hra nahoru dolů.
18:33 Jako kdyby se roztrhl pytel s drobnými fauly. Jinak se obraz utkání vůbec nezměnil.
18:06 Omlouváme se za technické potíže, jsme zpět.
16:59 GÓL VSK MZLU Brno! 1:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #15 Pavel Pelikán, asistoval #11 Jan Vaculík (1:1)
16:01 Šermířský souboj hráčů byl ohodnocen hlasitým hvizdem rozhodčí.
14:30 Hráči využívají spíše své rétorické dovednosti, jak ty florbalové.
13:01 Začíná dalších 13 minut velmi statického utkání.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:21 Vždy když vypadá situace zajímavě je ukončena střelou do prvního hráče.
09:40 Ze střídaček týmu VSK je slyšet hlasitá podpora určená spoluhráčům na hřišti. Blansko ani nepotřebuje číst hru svého soupeře vše se dozví z hlasitých pokynů.
08:11 GÓL FBK Atlas Blansko B! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #7 Jan Frýdek, asistoval #44 Jiří Kroutil (0:1)
08:11 Využitá přesilovka Blanska a první gól utkání zametl do brány Jan Frýdek.
07:07 Další vyhrocený zákrok. Hráči jsou na ostří nože.
06:05 Přátelský duch utkání nám dlouho nevydržel a máme tady první vyloučení týmu VSK, provinil se hráč s číslem 6.
05:47 Vyloučen hráč #6 Jaroslav Dittrich družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře
03:25 Utkání probíhá v poněkud přátelském duchu a k vyhroceným situacím zatím nedošlo.
01:02 Krásné dobré odpoledne! Vítejte u dalšího zápasu Přeboru mužů skupiny A.