• 38 37:20
    3:5
    (Trejtnar)

VSK MZLU Brno - FBŠ Hattrick Brno B 3:5
branky: 11. Jaromír Samek, 16. Jan Vaculík, 16. Tomáš Koliba - 2. Jakub Halsch, 7. Martin Lukáš, 14. Martin Lukáš, 22. Michael Trávníček, 38. Martin Lukáš; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: František Černín ? - David Germ ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 báječné utkání
38:50 ne..
38:20 dá MZLU gól?!
37:20 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:5
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #13 Martin Lukáš, asistoval #39 Martin Trejtnar (3:5)
37:20 oba týmy tak dlouho neproměňovaly šance, až Hattrick jednu proměnil a začíná směřovat k výhře!
35:58 Aktualizace počtu žen na hale: 3
35:09 drzé sólo Coufala! Těsně vedle
34:30 nádherný okamžik, žádné oko na hale nezůstává suché
34:03 'Franto do toho'
33:36 zjišťuje co je na něm
33:02 jedno z dětí drží v rukou transparent!
32:19 zápas poklidně probíhá a je méně kouskovaný fauly
26:46 jedno z dětí pláče :(
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:30 Hattrick otáčí! Co přinese další vývoj utkání?! to nikdo neví
21:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #25 Michael Trávníček, asistoval #13 Martin Lukáš (3:4)
20:56 kluci se občas posekají florbalkami a nekompromisní dvojice rozhodčích vylučuje
20:36 Vyloučen hráč #17 Zdeněk Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře
19:28 obraz hry se nemění.. jedna z žen ukazuje dětem jak hraje tatínek a krmí je u toho jablky
16:38 MZLU začalo organizovaně bránit a vyráží do protiútoků.. Hattrick se snaží něco vymyslet
15:51 vyrovnáno!
15:41 GÓL VSK MZLU Brno! 3:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #5 Tomáš Koliba, asistoval #37 Dominik Havlíček (3:3)
15:29 GÓL VSK MZLU Brno! 2:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #11 Jan Vaculík bez asistence (2:3)
15:15 Zápas sledují dvě ženy! Budeme je pro vás nadále sledovat
14:20 Hattrick vstřelil gól, bohužel vám ho nemůžeme popsat, poněvadž pro vás chystáme následující komentář
13:59 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #13 Martin Lukáš, asistoval #6 Štěpán Bumba (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 pokud diváky nezaujme hra, tak jistě ocení, že zápas sledují dvě ženy
13:00 Ukončení 1. části
11:20 MZLU efektivně narušuje rozehrávku soupeře. Hattrick oplácí efektivním překonáváním napadání soupeře
10:57 a MZLU tlačí dál!
10:32 GÓL VSK MZLU Brno! 1:2
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #2 Jaromír Samek, asistoval #5 Tomáš Koliba (1:2)
08:15 zápas chytá tempo a emoce! kluci se kočkují a pokřikují po sobě 'co děláš, voe' a již potřetí nastřelili míčkem časomíru
06:48 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 0:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #13 Martin Lukáš, asistoval #36 Jan Čermák (0:2)
06:48 Péééétr Švancara!
05:54 po obdržené brance MZLU tvoří hru a Hattrick se snaží zpracovat míč a čeká na Švancaru
02:10 Vyloučen hráč #39 Martin Trejtnar družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání
01:20 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 0:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #23 Jakub Halsch, asistoval #97 Richard Duchoň (0:1)