• 44 43:46
    2
    Marek SAMEC

K1 Florbal Židenice - Hornets Brno ZŠ Horní 5:6
branky: 7. Nicolas Michael Kokeš, 8. Adam Krejčíř, 15. Nicolas Michael Kokeš, 17. Matěj Lang, 44. Aleš Dokládal - 23. Martin Janiczek, 26. Jan Ručka, 32. Marek Samec, 34. Matěj Lang, 38. Marek Samec, 39. Martin Janiczek; rozhodčí: Lukáš Paták - Tomáš Fuciman; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Bednář ? - Ondřej Kříž ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:4
44:49 V dnešním napínavém zápase vítězí mužstvo Hornetů, ale pravdou je to, že Židenice by si zasloužili z tohoto zápasu minimálně bod. Kvalitní představení obou týmů!
44:00 Je to napínavé jako kšandy!
43:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #4 Aleš Dokládal, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (5:6)
43:46 Vyloučen hráč #72 Marek Samec družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
43:46 Komentář Marka Samce k vyloučení: 'Precizní faul'
42:52 Škoda, že jsme nevyfotil fanoušky Hornetů za stavu 4:0 a nyní. Bylo by krásně vidět v čem je kouzlo sportu
41:34 Timeout K1 Florbal Židenice
41:34 David Procházka mohl být navždy zvěčněn ve statistikách zápasu, ale odmítnul
41:30 Teď jsou na řadě Židenice.
38:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #71 Martin Svadbík (4:6)
38:30 V zápise jsme stále nezmínil několik hráčů. Zde je jejich výčet: Ondřej Kříž, Jiří Podrazil, Martin Svadbík, Marek Zapletal a Michal Odložilík
38:12 Tento zápas má vše. Tedy až na Domču Zapletala ten je již muž :(
37:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #72 Marek Samec bez asistence (4:5)
37:28 Nemám co dodat! Do očí se mi derou slzy #hornetsvalec
36:58 Je až škoda, že někteří fanoušci na hale sledují víc online než živý zápas. A přitom je to docela koukatelná 'šmrdlačka'
35:36 Ani nedokážu sledovat emoce v podání trenérů
33:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Matěj Lang, asistoval #9 Jan Budík (4:4)
33:53 Budík maká!!!!
33:06 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #26 Nicolas Michael Kokeš.
33:06 Dvakrát zkoušet ten stejný nájezd? To bylo opravdu, ale naivní
31:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #72 Marek Samec, asistoval #15 Jan Ručka (4:3)
31:43 Sním či bdím?! Marek Samec 'vyvěsil' parádní gól. To zas bude aleji nablito #hornetsvalec
31:38 Jan Budík ukazuje svůj florbalový um. Však už bylo načase po těch letech
30:02 Pokyny uděleny, teď se děj vůle Boží!
30:01 Přestávkový program zajistil Dominik Zapletal, ale diváky to příliš neoslovilo
29:46 Díky dobrému napadání získávají Horneti mnoho balónků
28:40 Další přesilová hra zůstane v kronikách času označena jako nevyužita
26:38 Vyloučen hráč #4 Aleš Dokládal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
25:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jan Ručka bez asistence (4:2)
25:36 Jak osamělí válečník na napřátelském území se yní zachoval Jan Ručka. Uspěšně svedl litý boj o balónek, a povzbuzen vstřeleným gólem dal průchod svým emocím a zařval si
24:27 Totální florbal ze strany Hornets. Teď gól visí ve vzduchu!
23:40 Marek Samec napadá!!!!!! A úspěšně!!!!!!!!
22:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #9 Jan Budík (4:1)
22:40 Upachtěnej, ale je tam. - náhodný fanoušek Hornetů 21.9.2019
22:10 Za poslední chvilku bylo možné vidět na zemi mnoho odhozených holí
20:29 Hornety čeká těžká hokna, chtějíli se zápasem ještě něco udělat
18:21 Ani jeden z hráčů se nechtěl vyjádřit ke svému vyloučení
17:54 Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
17:39 Vyloučen hráč #71 Martin Svadbík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:0
Vlastní branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Matěj Lang (4:0)
16:55 Matěj Lang vstřelil gól, ale do špatné branky :(
15:50 Hornets se pokouší zařadit na vyšší rychlostní stupeň, ale sympaticky hrající Židenice odolávají.
15:01 Ještě je nutné upozornit na trenérské obsazení u obou mužstev. Ať zápas dopadne tím či oním výsledkem, tak téma u MAXI snídaně obou aktérů bude jasné
14:34 Rozmohl se nám tady takový nešvar. Freestylové nájezdy nebudou příliš oblíbené u gólmanů
14:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš z trestného střílení (3:0)
14:33 Marek Samec zařídil nájezd. Holé neštěstí!
14:20 Za zády se mi ozvalo: Dobře Honzo!
13:35 P.S. Časomíra pozdravuje Jéňu Šamánka, který se nachazí na dovolené
12:34 Jan Ručka nechce zklamat diváky (tátu) a přidává nějaké ty otočky
11:45 hezká přesilovka, ale bez gólu
10:57 Táta Jana Ručky svým hlasem vybízí Hornety ke vstřelení branky
09:45 Vyloučen hráč #97 Jan Dolejška družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
09:45 Každý si chce zahrát, ale v 6 se hrát nemůže
08:07 Oba týmy se snaží na soupeře vytvářet tlak hned po ztrátě balónku. Překvapivě sledujeme atraktivní florbal.
07:06 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #8 Adam Krejčíř, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (2:0)
07:06 Technické chyby soupeř trestá bez milosti
06:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš bez asistence (1:0)
06:26 Jirka Podrazil chtěl po minulém zápase vehementně body. Teď se snažil získat asistenci, když namazal soupeři
06:00 Martin Janiczek má úřední hodiny a motá jednoho soupeře za druhým!
05:30 Tyčka v podání talentovaného hráče marka Zapletala. Doufám, že nám neuteče do jiného klubu.
04:05 Jan Ručka zažívá skvělé období. Začala škola, Robin Růžička ho již netrénuje a střelecky je také při chuti.
03:55 Taktika nebude to hlavní, co rozhodne o výsledku zápasu. Spíše se ukáže kdo chodil na letní přípravu a kdo pouze k Tesařovi.
01:53 Rébus v podobě přečíslení 3 na 1 Horneti zdárně nevyřešili.
01:15 Martin Janiczek před zápasem se mnou trénoval krytí balónku, teď se mu toto úsilí vyplácí.
00:02 Sledujte Hornets Brno na Instagramu!
00:01 Zdravím všechny co nemají nic lepšího na práci než v sobotu večer sledovat online dvou juniorských týmů ve 2.lize.