• 41 40:15
    10:2
    (Svoboda)

Zlín Lions - Hornets Brno ZŠ Horní 10:2
branky: 5. Marek Dohnal, 18. Jan Marcoň, 19. Jakub Žáček, 20. Martin Matuš, 23. Marek Dohnal, 23. Adam Valenta, 26. Marek Dohnal, 35. Karel Ševčík, 39. Jan Veselý, 41. Marek Dohnal - 10. Martin Janiczek, 29. Karel Camrda; rozhodčí: Vojtěch Dvořák - Michal Rada; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Miroslav Steiger ? - Ondřej Kříž ?; po třetinách: 1:1, 6:1, 3:0
40:15 GÓL Zlín Lions! 10:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #86 Marek Dohnal, asistoval #3 Patrik Svoboda (10:2)
39:46 Škoda vituálních slov
38:07 GÓL Zlín Lions! 9:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #67 Karel Ševčík (9:2)
34:50 malá věštba - Jan Ručka bude mít večer depresi
34:27 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #67 Karel Ševčík, asistoval #11 Jan Marcoň (8:2)
33:47 Hra diváky nebaví :(
31:53 Mám takový pocit, že pan Ručka toho naběhal u mantinelů podstatně více něž kterýkoliv hráč Hornets
30:50 Přesilová hra působí poněkud chaoticky
29:59 Vyloučen hráč #72 Marek Samec družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
29:44 Jirka Podrazil by potřeboval nové ruce
28:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 7:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #51 Karel Camrda, asistoval #13 Marek Zapletal (7:2)
27:49 Aleš Valenta by byl pyšný co předvedl Matěj Lang po srážce se soupeřem
26:01 Dnes by naše juniory mohli prodávat jako sportovní kužely
25:14 Pavel Brückner zatím v klidu, ale o přestávce čekám uragán
25:08 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #86 Marek Dohnal, asistoval #87 Jakub Žáček (7:1)
23:07 Breakdance v podání Michala Odložilíka
23:01 Většina Hornetů vypadá tak, že přišli z plesu
22:31 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #5 Adam Valenta, asistoval #99 Šimon Švancer (6:1)
22:18 GÓL Zlín Lions! 5:1
22:06 ty sprostá slava namá Matěj Lang od nás. S těma již přišel z Hattricku
20:56 Technicky to Martin Svadbík zvládá, ale silově vybavený soupeř ho i tak ubrání
19:49 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #82 Martin Matuš, asistoval #21 Jan Veselý (4:1)
19:30 Zlín dominuje
18:18 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Jakub Žáček, asistoval #3 Patrik Svoboda (3:1)
18:05 Útok na pořadatelský stolek
17:24 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jan Marcoň, asistoval #8 Tadeáš Volf (2:1)
15:46 Samec 0 - balónek 1
15:02 Karel Camrda si hodil s florbalkou. Snad to přinese štěstí
15:01 Zdravíme Tomáše Ručku. Mrzí nás, že nechtěl dělat časoměřiče a vydělat si nějaký ten peníz, ale Fornite je asi lákavější.
14:49 Zlín aktivnější, ale obrana Brna mezitím pracuje dobře a k výrazným šancím soupeře nepouští.
14:10 Zlín v postupném útoku najíždí primárně středem. Hornets mezitím nenašli recept jak je v rozehrávce omezit
13:02 Samec se podíval na útočnou polovinu
11:26 Jan Budík už začal hrát a již není pouhým divákem na palubovce
10:53 Využitá přesilová hra nakopla brněnský celek k dalším šancím
09:01 Brankoviště je území kde Marin Janiczek dominuje
09:00 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek bez asistence (1:1)
08:14 Vyloučen hráč #82 Martin Matuš družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
02:00 Čáry našeho Máry (Samce)
00:10 Oprava 11 diváků! Jeden se zdržel a nyní hledá volné místo v zaplněné hale.
00:01 Vítám všech 10 diváků, kteří si našli čas a dorazili na zápas našich juniorů.