7:5
    Jakub VRZAL
    (Matocha)

Florbal Vsetín - Hornets Brno ZŠ Horní 7:5
branky: 16. Jakub Vrzal, 22. Jakub Vrzal, 23. Šimon Polách, 25. Filip Vichtora, 33. Jakub Vrzal, 41. Jiří Horský, 45. Jakub Vrzal - 33. Martin Janiczek, 34. Karel Brabec, 35. Marek Zapletal, 40. Martin Janiczek, 42. Michal Odložilík; rozhodčí: Tadeáš Grega - Jan Kvapil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Matocha ? - Ondřej Kříž ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 3:5
44:59 GÓL Florbal Vsetín! 7:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #84 Lukáš Matocha (7:5)
42:53 Vyloučen hráč #91 Jiří Čaďa družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
42:53 Vyloučen hráč #36 Jakub Vrzal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
41:40 Je to napínavé jak kšandy
41:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #8 Michal Odložilík bez asistence (6:5)
40:04 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #27 Jiří Horský, asistoval #7 Šimon Polách (6:4)
39:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #92 Matěj Lang (5:4)
38:45 Teď se nabízeli vyloučení pro oba dva týmy, ale rozhodčí je pacifista
36:00 Za 6 minut třetí třetiny se toho stalo více zajímavého než za celé dvě předchozí třetiny
34:37 Timeout Florbal Vsetín
34:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal bez asistence (5:3)
33:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #99 Karel Brabec, asistoval #92 Matěj Lang (5:2)
32:48 GÓL Florbal Vsetín! 5:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #7 Šimon Polách (5:1)
32:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #91 Jiří Čaďa (4:1)
31:00 Nejlepší minuta zápasu ze strany Hornets
29:35 Hráči jsou v tenzi, fanoušci jsou v tenzi, trenér je v tenzi, ale já se bavím
28:24 Hra se nyní přesouvá nahoru dolů
24:34 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #7 Šimon Polách (4:0)
24:30 Omlouvám se čtenéřům, ale nechci psát jen zmar, bída a děs. Raději nebudu psát nic
22:59 Druhé třetiny jsou dnes kritické
22:58 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Šimon Polách, asistoval #36 Jakub Vrzal (3:0)
21:22 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #27 Jiří Horský (2:0)
18:09 Pavel Brückner si sundal mikinu. Nastoupí na hřiště?
17:30 Vsetín mění taktické prvky jak já datum svých narozenin, když chci o babičky peníze za narozeniny
15:39 Fotbalový prvek Michalu odložilíkovi nevyšel a byl odměněn obdrženým gólem
15:38 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #22 Jan Dubčák (1:0)
15:01 Ano Bořku, píšu online
14:59 Hra má spád, ale góly chybí
14:12 Dejte prosím někdo Honzovi mapu. Na hřišti působí ztraceně
12:24 Ondřej kříž balónky spíše vyráží, ale s podporou obránců soupeř branku nevstřelil
10:44 Lang prochází mezi soupeři jako nůž máslem. Škoda, že není nabroušený
09:25 Zapletal se do kliček zapletl
08:47 V zápise je trenérem Pavel Brückner, ale víc slyším koučovat pana Ručku z tribuny.
07:53 Pavel Brückner se usmívá
06:10 Budík trefuje z blízkosti brankáře do helmy. Doufám, že příští týden trefí na trénink
05:05 Vsetín prozatím uplatňuje taktickou variantů 'kopce na hroťáka'
03:58 vypadá to tak, že se Horneti po předchozím zápase naučili běhat
00:50 Tak možná ne, zaleží jak budou naši hrát
00:01 Dnes nás čeká úplně normální a seriózní online přenos