• 42 41:20
    16:0
    ()

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Brno - Husovice 16:0
branky: 11. David Navrátil, 11. Jiří Nak, 11. Marek Kubíček, 17. Marek Kubíček, 20. Jan Frýdek, 22. Jan Frýdek, 23. Marek Hrazdíra, 24. Ondřej Sedlák, 32. Jan Frýdek, 35. Ondřej Sedlák, 36. Marek Hrazdíra, 37. David Navrátil, 39. Marek Hrazdíra, 39. Jiří Nak, 40. Jan Frýdek, 42. Ondřej Sedlák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Petr Špidlík ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 3:0, 5:0, 8:0
41:21 Ondřej Sedlák zkompletoval hattrick/3 góly
41:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 16:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #55 Ondřej Sedlák bez asistence (16:0)
39:08 Honza Frýdek gól, Honza Frýdek gól, Honza Frýdek to je šampión
39:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 15:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #4 David Navrátil (15:0)
38:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 14:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #33 Jiří Nak, asistoval #55 Ondřej Sedlák (14:0)
38:13 GÓL FBK Atlas Blansko! 13:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #30 Daniel Brtevník (13:0)
37:00 David Navrátil vstřelil gól, doufáme, že jeho Anička sleduje online zápis a tímto ji zdravíme
36:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 12:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #4 David Navrátil, asistoval #6 Jan Frýdek (12:0)
35:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 11:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #87 Marek Kubíček (11:0)
34:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #55 Ondřej Sedlák, asistoval #33 Jiří Nak (10:0)
33:28 Petr Špidlík předvedl neuvěřitelný semafor, který by se hodil do sestřihu nejlepších zákroků NHL
32:40 Vyloučen hráč #17 Adam Plichta družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nesportovní chování
32:40 Vyloučen hráč #30 Daniel Brtevník družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
31:12 Honza Frýdek ukázal instinkty zabijáka a vsítil svůj třetí gól
31:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #34 Dominik Žilka (9:0)
28:22 Vyloučen hráč #11 Samuel Zeman družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za hrubost
23:45 Vyloučen hráč #29 Tomáš Gryc družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nesportovní chování
23:45 Vyloučen hráč #34 Dominik Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
23:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:0
23:00 To je exhibice
22:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:0
21:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #55 Ondřej Sedlák (6:0)
19:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:0
16:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Marek Kubíček, asistoval #47 Filip Mazáč (4:0)
11:00 Blanenští forwardi se probudili z ranního spánku
10:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Marek Kubíček, asistoval #26 Marek Hrazdíra (3:0)
10:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #33 Jiří Nak, asistoval #34 Dominik Žilka (2:0)
10:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
04:50 Je to nuda