43
  • 43 42:23
    2

Zlín Lions - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 17:3
branky: 1. Marek Dohnal, 3. David Vodica, 3. Šimon Švancer, 4. Adam Jiříček, 9. David Vodica, 9. Šimon Švancer, 11. Radomír Bureš, 17. Jan Veselý, 18. David Vodica, 21. Šimon Švancer, 24. Šimon Švancer, 25. Jan Marcoň, 28. Lukáš Kubíček, 30. Lukáš Kubíček, 35. David Vodica, 37. Jakub Holiš, 40. Jakub Holiš - 4. Jakub Veselý, 22. Tomáš Novák, 42. Ondřej Ptáček; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Steiger ? - Jan Těžký ?, David Laporčák ?; po třetinách: 7:1, 7:1, 3:1
42:23 Vyloučen hráč #86 Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi
41:22 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 17:3
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #28 Ondřej Ptáček, asistoval #20 Adam Schön (17:3)
39:57 GÓL Zlín Lions! 17:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #62 Vojtěch Valůšek (17:2)
36:03 GÓL Zlín Lions! 16:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #99 Šimon Švancer (16:2)
34:49 GÓL Zlín Lions! 15:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #62 Vojtěch Valůšek (15:2)
31:59 Vyloučen hráč #21 Ivo Capil družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání
29:59 GÓL Zlín Lions! 14:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #71 Jakub Holiš (14:2)
27:47 GÓL Zlín Lions! 13:2
24:30 GÓL Zlín Lions! 12:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jan Marcoň, asistoval #21 Jan Veselý (12:2)
23:14 GÓL Zlín Lions! 11:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Šimon Švancer, asistoval #87 Adam Jiříček (11:2)
21:03 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 10:2
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #27 Tomáš Novák, asistoval #28 Ondřej Ptáček (10:2)
20:35 GÓL Zlín Lions! 10:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Šimon Švancer, asistoval #86 Marek Dohnal (10:1)
17:24 GÓL Zlín Lions! 9:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (9:1)
16:39 GÓL Zlín Lions! 8:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #5 Radomír Bureš (8:1)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 David Laporčák družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí
10:18 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #5 Radomír Bureš bez asistence (7:1)
10:18 Radomír Bureš neskutečně backhandem zavěsil
08:20 Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
08:20 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Šimon Švancer bez asistence (6:1)
08:16 GÓL Zlín Lions! 5:1
03:55 Valmez se zpamatoval z gólů od Zlín Lions a konečně vstřelili první branku.
03:53 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 4:1
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #98 Jakub Veselý, asistoval #95 Jan Jiránek (4:1)
03:40 Zlín dokazuje svou dominanci a neomilně proměňuje své šance.
03:39 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #99 Šimon Švancer (4:0)
02:49 GÓL Zlín Lions! 3:0
02:38 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #90 Jan Freml (2:0)
00:40 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #86 Marek Dohnal, asistoval #71 Jakub Holiš (1:0)
00:40 Jakub Holiš poslal pěkným backhandovým passem nahrávku na Dohnala který neomilně trefil.
00:00 Hlásí se k vám, z komentátorského stanoviště, Alexandr Studeník a od časomíry Lukáš Slovák.