2:5
    Jakub HLADKÝ
    ()

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 2:5
branky: 1. Vojtěch Potáček, 36. Jakub Hladký - 10. Tadeáš Slovák, 14. Kryštof Koštuřík, 19. Kryštof Koštuřík, 25. Petr Fučík, 32. Kryštof Koštuřík; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vilém Zrza ?, Matěj Bezděk ? - Petr Luňák ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Ani závěrečná power play nevedla ke gólu
35:55 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Bezděk družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
35:19 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 2:5
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #88 Jakub Hladký bez asistence (2:5)
34:39 Vyloučen hráč #10 Tadeáš Slovák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:19 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #32 Kryštof Koštuřík, asistoval #11 Petr Příkaský (1:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:55 Gepardi nevyužili ani vyložené šance. Proto Očov vyhrál prostřední část 3:0.
24:02 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík bez asistence (1:4)
21:50 Střela Štěpanovského z Hodonína olízla tyčku gepradí svatyně
19:00 Třetí formace Gepardů byla při svém střídání velmi aktivní. Bohužel platí pravidlo Nedáš, dostaneš. Očovští z protiútoku následně zvyšují na 3:1
18:50 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #32 Kryštof Koštuřík, asistoval #13 Petr Luňák (1:3)
18:30 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou ve vysokém tempu
13:30 Tentokrát se hned v úvodu třetiny trefil Očov
13:17 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:2
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:30 Rychlý protiútok domácích nakonec skončil zlomenou florbalkou Šimona Ingra.
09:23 Skákavý míček z očovských florbalek si nakonec svoji cestu do síťky našel.
09:17 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #10 Tadeáš Slovák, asistoval #25 Lukáš Bílek (1:1)
06:30 Brankář Gepardů Zrza už byl překonán, ale na brankové čáře ho svoji florbalkou zastoupil Jakub Hladký
05:51 Očov se aktivní hrou snaží o vyrovnání
02:30 Očov se osmělil a brankář Zrza si připisuje první zákrok
00:27 Tak to byla rychlost. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a domácí Gepardi se v zápase ujímají vedení
00:26 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 1:0
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #23 Vojtěch Potáček bez asistence (1:0)