39
  • 39 38:53
    Slavkov

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO - FBC SLAVKOV 7:6
branky: 11. Šimon Ingr, 14. Tadeáš Mutina, 17. Tadeáš Mutina, 19. Štěpán Dohnal, 23. Šimon Ingr, 29. Štěpán Trunda, 30. Petr Šubrt - 7. Jiří Martinovič, 12. Václav Huzlík, 18. Michal Andrysík, 29. Michal Andrysík, 35. Adam Frýza, 38. Lukáš Boček; rozhodčí: Tadeáš Grega - Daniel Galanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Bezděk ? - Vojtěch Frýza ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 2:3
39:00 Ukončení 3. části
38:53 Timeout FBC SLAVKOV
37:46 Timeout GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
37:36 Tohle bude ještě pořádné drama!!!
37:24 Krásná branka tohle je gól hráče číslo 7
37:16 GÓL FBC SLAVKOV! 7:6
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #8 Lukáš Boček, asistoval #7 Michal Andrysík (7:6)
35:58 Slavkov po krásné kombinaci nedotlačil míček do prázdné branky
35:33 Vypadá to na velice zajímavou koncovku utkání
34:44 GÓL FBC SLAVKOV! 7:5
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #46 Adam Frýza, asistoval #48 Matěj Macháček (7:5)
34:05 Nyní sledujeme hru ve čtyřech na obou stranách
34:00 Vyloučen hráč #23 Vojtěch Potáček družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO na 2 minuty za nesportovní chování
34:00 Vyloučen hráč #55 Jiří Bašta družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za nesportovní chování
32:44 Slavkov začíná mít drtivý tlak, ale Gepardi to vypadá přežijí a hru už vyrovnávají
30:40 Hokejky hráčů Slavkova se dnes lámou jako chleba
29:10 Předchozí gól by si zasloužil i druhou asistenci od Tadeáše
29:06 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 7:4
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #23 Vojtěch Potáček (7:4)
28:55 GÓL FBC SLAVKOV! 6:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #7 Michal Andrysík, asistoval #48 Matěj Macháček (6:4)
28:42 Jeden rychlý brejk a všechno je jinak
28:22 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 6:3
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #5 Štěpán Trunda, asistoval #11 Nicolas Vicente Marquez (6:3)
28:00 Slavkov zvyšuje tempo a Gepardi zatím nemají protihru
27:10 Slavkov právě trefuje tyč
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:09 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 5:3
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #71 Šimon Ingr, asistoval #11 Nicolas Vicente Marquez (5:3)
18:30 Utkání se nám začíná malinko přiostřovat
18:17 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 4:3
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #88 Jakub Hladký (4:3)
17:43 GÓL FBC SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #7 Michal Andrysík, asistoval #31 Jiří Martinovič (3:3)
16:25 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 3:2
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #7 Tadeáš Mutina, asistoval #23 Vojtěch Potáček (3:2)
14:05 Petr Šubrt si zahrál na fotbalistu, když zakopl o svoji nohu
13:31 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 2:2
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #7 Tadeáš Mutina, asistoval #40 Petr Šubrt (2:2)
13:20 Gepardi Brno začali druhou třetinu velmi aktivně.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:26 GÓL FBC SLAVKOV! 1:2
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #13 Václav Huzlík, asistoval #7 Michal Andrysík (1:2)
10:34 GÓL GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO! 1:1
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil #71 Šimon Ingr, asistoval #9 David Dvořák (1:1)
08:39 Optická převaha týmu Gepardi Brno zatím nepřináší ten správný efekt
06:43 GÓL FBC SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #31 Jiří Martinovič, asistoval #55 Jiří Bašta (0:1)
06:06 Obrovská šance týmu Gepardi Brno. Hráč číslo 5 ovšem minul odkrytou bránu
03:24 Gepardi Brno zatím nejsou schopni využít svoji herní i střeleckou převahu.