37
  • 37 36:52
    ZŠ Horní

Bulldogs Brno U15 - Hornets Brno ZŠ Horní 6:2
branky: 11. Marek Pulda, 12. Tomáš Macháček, 14. Jakub Poláček, 23. Viktor Jirásek, 27. Jakub Poláček, 34. Matyáš Navrátil - 23. Tomáš Ručka, 30. Jan Prášek; rozhodčí: David Poliak - Jan David Šamánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Daniel Kříčka ? - Dominik Franc ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Bídák zápasu je Filip Waldans nebo Jan Budík, záleží na vás
38:59 Závěrem bych chtěl vyhlásit 3 nejlepší hráče Hornets Brno: Tomáš Ručka, Matěj Kroča a Josef Květoň.
36:53 A máme tu powerplay!
36:52 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
36:00 Soupeř vystřídal Filipa Waldhanse, rozdočí nevylučuje
33:45 GÓL Bulldogs Brno U15! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #13 Matyáš Navrátil, asistoval #18 Jakub Poláček (6:2)
31:58 Bohužel s vybojovanými balónky nezachází vhodně
31:35 Žlutočerní jsou aktivnější vůči rozehrávce soupeře
29:54 Jan Budík si dnes klade příliš velká sousta, bohužel s faktem, že mu to dnes na florbalce nejde, má to spíš negativní dopad na celý tým
29:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #95 Jan Prášek, asistoval #87 Ondřej Ondruš (5:2)
26:23 GÓL Bulldogs Brno U15! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #13 Matyáš Navrátil (5:1)
26:01 Mohu se opakovat, ale ty brejky, ty brejky!
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:12 Další samostatný únik Tomáše Ručky, končí až na hrudi soupeřova brankáře
23:29 Další situace sám na brankáře, ale opět neproměněna
22:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Tomáš Ručka, asistoval #87 Ondřej Ondruš (4:1)
22:46 Standartní situace v blízkosti brány využita
22:30 GÓL Bulldogs Brno U15! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #64 Viktor Jirásek bez asistence (4:0)
22:30 Asistenci si připisuje hráč Hornetů Filip Waldhans, který soupeři namazal jak já dlouho ne
21:53 Skóre mohlo být vyrovnané, kdyby řešení protiútoků bylo alespoň trochu správné
19:53 Buďasovi to dnes nelepí
18:30 Tomáš Ručka vyslal pas přes celé hřiště Ondrovi Ondrušovi, ten však tváří tvář brankáři zaváhal
17:09 Musím pochválit Matěje Kroču, který dnes působí v obraně velmi jistě
15:57 Opravdu, na útočné polovině si Hornets dnes nevedou dobře
15:20 Útočníci Hornetů dnes bohužel špatně řeší brejkové situace
13:40 Laxní ztráta Budíka zapříčinila rychlé přečíslení, které soupeř využil
13:39 GÓL Bulldogs Brno U15! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #69 Jan Morávek (3:0)
13:01 První třetina přinesla atraktivní florbal plný individuálních dovedností, uvidíme co nám přinese třetina následující
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:32 Tomáš Ručka předvedl individuální průnik zakončený střelou, brankář se štěstím vytěsnil
11:21 Slabší pasáž pro hornety znamená dvě rychlé obbdržené branky
11:20 GÓL Bulldogs Brno U15! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #18 Jakub Poláček (2:0)
10:58 Pohotové a správné řešení situace sám na brankáře
10:57 GÓL Bulldogs Brno U15! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #97 Marek Pulda bez asistence (1:0)
10:44 Je možné sledovat technické finesy i rychlostní florbal
07:57 Mezitím je to překvapivě dobré
04:54 Oslabení ubráněno bez větších obtíží
02:53 Vyloučen hráč #15 Jan Ručka družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
00:57 Buldoci aktivně napadají rozehrávku Hornetů
00:15 První střela z hole Jana Budíka končí na rameni brankáře
00:01 Zápas začíná!