• 59 58:47
    2
    Michaela STRNADOVÁ

Florbal Vsetín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
branky: 7. Nikol Šobáňová, 38. Marika Marečková, 45. Kateřina Hurtová - 26. Markéta Sedláčková, 33. Monika Macháčková, 38. Martina Joudalová, 47. Martina Joudalová, 57. Lucie Krýslová; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 28 - Patricie Šedivá 22; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:2
59:59 Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme hráli co jsme si řekli. Poté už jsme neudrželi koncentraci a soupeř zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů: I přesto, že jsme časově nestíhali před začátkem utkání, tak na výkonu našich hráček to nemělo negativní vliv, a tak pokračujeme v dobře rozjetém výkonu. Zaslouženě si berme na půdě Vsetína tři body a budeme se těšit na play off. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Střely po třetí třetině: 5:16.
58:47 Vyloučen hráč #77 Michaela Strnadová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:15 Obrovská šance domácích končí marně.
56:15 Timeout Florbal Vsetín
56:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (3:5)
55:00 Dnešní utkání sleduje 17 diváků.
54:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:50 Hosté drží domácí pod tlakem.
46:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová, asistoval #17 Lucie Krýslová (3:4)
46:50 Rtyně si bere vedení zpět.
44:47 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Kateřina Hurtová, asistoval #6 Nikol Šobáňová (3:3)
44:47 Hurtová krásnou tečí vyrovnává.
44:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
39:59 Střely po druhé třetině:14:10.
38:50 Mařečková měla na hokej vyrovnávací gol ale Šedivá perfektním zákrokem zabránila vyrovnáním.
37:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
37:49 Tož to bolo rychlé 2:3.
37:35 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #15 Kateřina Sedláčková (2:2)
37:35 Marečková propálila vše co jí stálo v cestě.
37:06 Domácí kombinují na půlce hostů.
36:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:35 Romančáková trefuje horní tyč a míček byl pryč.
32:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #19 Monika Macháčková, asistoval #58 Nell Mičánek (1:2)
32:07 Hosté otáčí skore.
30:10 Ištvánková zabránila jasnému golu.
27:20 Domácí drží hosty pod tlakem.
26:30 Veselá přestřelila.
25:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #13 Lucie Ondráčková (1:1)
25:47 A je vyrovnáno.
24:41 Ištvánková ve formě.
20:30 Buly vyhráli hosté a útočí.
19:59 Střely po první třetině:6:7.
19:19 Šobáňová v golové pozici minula.
15:20 Hosté v šanci nevyužili přečíslení.
13:45 Ištvánková opět perfektní zákrok.
12:16 Velká šance domácích končí za mantinelem.
10:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:55 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Nikol Šobáňová, asistoval #7 Marika Marečková (1:0)
06:55 Šobáňová krásným golem od tyčky otevírá skore.
05:00 Ištvánková předvedla perfektní zákrok.
03:20 Ištvánková si připisuje první úspěšný zákrok.
02:02 Goláňová přestřeluje.
01:04 Strnadová z parádní střelecké pozice strefuje Šedivou.
00:01 Úvodní buly vyhrává Vsetín a útočí.