• 45 44:09
    7:9
    ()

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 7:9
branky: 3. Erik Kocur, 6. Lukáš Kaprhál, 8. Jan Vokáč, 8. Tomáš Kolodziej, 9. Martin Dvořák, 9. Jakub Raiminius, 38. Lukáš Kaprhál - 2. Daniel Grulich, 7. Vojtěch Bigas, 13. Daniel Neckář, 14. David Berka, 28. Filip Nevšímal, 31. Martin Lukeš, 39. Daniel Grulich, 43. Martin Prokopec, 45. Martin Prokopec; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 24 - Tomáš Heimerle 14; po třetinách: 6:4, 0:1, 1:4
45:01 Komentář trenéra domácích: Škoda, že jsme dobře rozehrané utkání nedovedli do vítězného konce. Soupeř trestal naše chyby.
45:01 Komentář trenéra hostů: Špatný vstup do utkání. Inkasované góly v naší přesilovce. Zlepšená hra a pořádek ve střídání. Děkujeme soupeři za zápas.
44:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec bez asistence (7:9)
43:48 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #7 Martin Prokopec.
42:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #77 Vojtěch Bigas (7:8)
38:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Daniel Grulich, asistoval #90 Marian Geťko (7:7)
37:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (7:6)
30:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #35 Martin Lukeš, asistoval #7 Martin Prokopec (6:6)
29:52 Vyloučen hráč #11 Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
29:05 Vyloučen hráč #23 Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
27:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #87 Jakub Říha (6:5)
25:00 Vyloučen hráč #42 Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez florbalky
17:34 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #22 Tomáš Kolodziej.
16:54 Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
15:08 Vyloučen hráč #90 Marian Geťko družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
13:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #39 David Berka, asistoval #21 Daniel Grulich (6:4)
13:18 Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
12:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Daniel Neckář, asistoval #70 Damián Koura (6:3)
08:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #23 Jakub Raiminius, asistoval #33 Lukáš Mašek (6:2)
08:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (5:2)
08:12 Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
07:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Tomáš Kolodziej, asistoval #21 Michal Libecait (4:2)
07:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #23 Jakub Raiminius (3:2)
06:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Vojtěch Bigas, asistoval #90 Marian Geťko (2:2)
05:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál bez asistence (2:1)
04:48 Vyloučen hráč #22 Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry
04:34 Vyloučen hráč #21 Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
02:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #23 Jakub Raiminius (1:1)
01:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Daniel Grulich z trestného střílení (0:1)