44
  • 44 43:50
    2

Prague Tigers - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:10
branky: 2. Kryštof Schovánek, 3. Tomáš Jiřička, 8. Kryštof Schovánek, 10. Jakub Štellner, 18. Jakub Štellner, 22. Ondřej Kasan, 22. František Blecha, 28. Martin Beneš, 32. Kryštof Schovánek, 36. Martin Beneš, 42. Ondřej Kasan - 4. Jan Vokáč, 14. Erik Kocur, 18. Erik Kocur, 18. Jan Vokáč, 28. Jan Dufek, 35. Jakub Zeman, 36. Petr Fryček, 39. Jan Vokáč, 40. Erik Kocur, 43. Jan Vokáč; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jan Řehák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Ondřej Feix 13, Vojtěch Havrda 5 - Filip Šimůnek 19; po třetinách: 4:2, 4:3, 3:5
44:59 Komentář trenéra domácích p. Romana Janeby: Od nás šílené utkání, kdy jsme opět nepochopitelnými chybami soupeře drželi ve hře. Věříme, že příště bude líp a nepojedeme do Krupky. Děkujeme soupeři za zápas.
44:59 Komentář trenéra Litvínova p.Arazima: děkujeme soupeři za napínavé utkání.
44:00 Branek spousty, ale furt není rozhodnuto.....poslední minuta
43:50 Vyloučen hráč #23 Viktor Milyan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
42:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #69 Ondřej Kuvík (11:10)
41:30 GÓL Prague Tigers! 11:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Ondřej Kasan, asistoval #33 Jakub Štellner (11:9)
39:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (10:9)
39:20 Průša (Tigers) zapěstím zkouší z dálky, za tento švih by se nemusel stydět ani d´Artaganan z pověstých mušketýrů.
38:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:8
37:45 Hra chvílemi připomíná soubouj v moderním šermu.
35:41 GÓL Prague Tigers! 10:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Martin Beneš, asistoval #32 František Blecha (10:7)
35:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Petr Fryček bez asistence (9:7)
34:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Jakub Zeman, asistoval #31 Filip Šimůnek (9:6)
31:28 GÓL Prague Tigers! 9:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #32 František Blecha (9:5)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
28:07 Právě jsme zapomněli vypnout hudbu a bylo kvůli nám pískáno...
27:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #2 Jan Dufek, asistoval #20 Erik Kocur (8:5)
27:11 GÓL Prague Tigers! 8:4
21:34 GÓL Prague Tigers! 7:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 František Blecha, asistoval #21 Tobiáš Průša (7:4)
21:20 GÓL Prague Tigers! 6:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Ondřej Kasan bez asistence (6:4)
21:00 Další pohledná kombinace tygru, parametry měla....jen opět chybí přesnost.
20:20 Vyloučen hráč #23 Viktor Milyan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
18:05 Litvínov zpět v zápase....to bude ještě drama
17:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #23 Viktor Milyan (5:4)
17:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur z trestného střílení (5:3)
17:29 Po velké hrubce jednoho z obránců Tigers uvidíme trestné střílení.
17:27 GÓL Prague Tigers! 5:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #18 Ondřej Kasan (5:2)
15:01 Úvodní buly 2. třetiny pro Tigers.
13:13 Unik Litvínova končí brankou.
13:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #48 Jakub Zeman (4:2)
11:30 Dobré zákroky brankářů na obou stranách.
10:30 Oba trenéři zásobují své svěřence taktickými pokyny.
09:49 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #37 Tomáš Jiřička (4:1)
08:30 Krásná kombinace tygrů v brance nekončí, ovšem sklidila pochvalu od asistenta trenéra Tomáše Večeři, který ji považoval za jedovatou.
07:39 GÓL Prague Tigers! 3:1
06:18 Přesná rána tygrů, končí na tyči.
05:18 Vyloučen hráč #64 Lukáš Homola družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
03:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (2:1)
02:23 Přečíslení tři na jednoho končí, s trochou štěstí pro hosty, v síti Litvínova.
02:22 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
02:22 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Tomáš Jiřička, asistoval #33 Jakub Štellner (2:0)
02:15 Tygři mají od začátku pár nebezpečných šancí, ale chybí přesnost v zakončení.
01:02 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #18 Ondřej Kasan (1:0)