8:3
    Adam ZAHRAJ
    (Nevšímal)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 8:3
branky: 5. David Weigner, 5. František Vrňata, 8. Michal Záboj, 18. Petr Šimon, 23. František Vrňata, 29. David Vondra, 37. David Vondra, 40. František Vrňata - 3. Adam Zahraj, 34. Adam Zahraj, 45. Adam Zahraj; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 21 - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům za utkání.
45:00 Komentář trenéra hostí: 'Velmi nízká produktivita ve střelbě a prohrané osobní souboje rozhodly zápas.
44:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #42 Filip Nevšímal (8:3)
39:08 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
39:08 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #31 František Vrňata, asistoval #49 Tomáš Kuzma (8:2)
36:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #73 David Weigner (7:2)
33:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (6:2)
31:58 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
28:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra, asistoval #23 Michal Záboj (6:1)
27:20 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:1
19:47 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou
17:49 Vyloučen hráč #31 Daniel Neckář družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
17:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #83 Štěpán Vácha (4:1)
07:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #23 Michal Záboj, asistoval #95 Viktor Chaloupka (3:1)
04:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #31 František Vrňata, asistoval #83 Štěpán Vácha (2:1)
04:04 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #73 David Weigner, asistoval #22 Petr Šimon (1:1)
02:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1