8:5
    Vojtěch BIGAS
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A 8:5
branky: 4. Ondřej Ančinec, 6. Michal Szappanos, 7. Adam Zahraj, 10. Adam Zahraj, 14. Jan Mašát, 27. Adam Zahraj, 43. Adam Zahraj, 45. Vojtěch Bigas - 23. Martin Šnobr, 31. Martin Šnobr, 33. Jan Veselý, 40. Richard Strejcovský, 43. Martin Šnobr; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 13 - Jan Šimon 5, Daniel Kratochvíl 12; po třetinách: 5:0, 1:1, 2:4
45:00 Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli sami zásluhou první třetiny. Ve zbytku zápasu se nám nepodařilo toto manko smazat a soupeř si vedení už pohlídal. Jako vždy děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra domácích: Přes počáteční kladný vývoj hry v náš prospěch, jsme si toto sami zkomplikovali vývoj hry, Děkujeme soupeři.
44:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Vojtěch Bigas bez asistence (8:5)
42:35 GÓL DDM Dynamo Teplice A! 7:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #17 Marek Nekuda (7:5)
42:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #10 Jan Mašát (7:4)
39:14 GÓL DDM Dynamo Teplice A! 6:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil #8 Richard Strejcovský, asistoval #6 Martin Šnobr (6:4)
32:45 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
32:45 GÓL DDM Dynamo Teplice A! 6:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil #94 Jan Veselý, asistoval #11 Jiří Říha (6:3)
30:22 GÓL DDM Dynamo Teplice A! 6:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #12 Matěj Vejvar (6:2)
26:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #91 Jiří Šťovíček (6:1)
26:01 Vyloučen hráč #8 Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání
22:16 GÓL DDM Dynamo Teplice A! 5:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #8 Richard Strejcovský (5:1)
18:42 Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Kratochvíl družstva DDM Dynamo Teplice A
13:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #91 Jiří Šťovíček (5:0)
09:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #66 Tomáš Heimerle (4:0)
07:37 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
06:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #35 Martin Lukeš (3:0)
05:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Michal Szappanos, asistoval #55 Ondřej Ančinec (2:0)
03:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec bez asistence (1:0)