4:1
    Jan JARMAR
    ()

FbC Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 4:1
branky: 17. Jan Jarmar, 19. Adam Jan Pírek, 24. Matěj Ivo Pírek, 33. Jan Jarmar - 25. Vojtěch Hnízdil; rozhodčí: Petr Molek - Václav Šumšal; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Vojtěch Coufal ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:1
32:44 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar bez asistence (4:1)
28:21 Vyloučen hráč #52 Jakub Lasovský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
24:40 GÓL SK K2 Prostějov! 3:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Vojtěch Hnízdil, asistoval #53 Tomáš Majer (3:1)
23:35 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #60 Matěj Ivo Pírek, asistoval #56 Jiří Flašar (3:0)
21:43 Vyloučen hráč #21 Pavel Zbořil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
18:30 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #40 Adam Jan Pírek bez asistence (2:0)
16:59 No konečně, už jsem si myslel, že jsme na fotbale !
16:58 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #62 Filip Černohous (1:0)
14:45 Šumperk si zatím s chasníky z Prostějova zatím neví rady ..., čím pak je asi trenér namotivoval na tento zápas ... ?
13:14 Ne že by se nadalo na co koukat, ale tak nějak nuda bez těch gólů ...
04:01 Vyloučen hráč #56 Jiří Flašar družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
02:35 Vyloučen hráč #30 Tomáš Dohnal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za zdržování hry