• 36 35:50
    2
    Martin AMBROŽ

FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk 8:0
branky: 13. František Kužel, 16. František Kužel, 17. Tomáš Jelínek, 20. Tomáš Jelínek, 25. Kryštof Novák, 26. Jonáš Náplava, 30. Tomáš Jelínek, 31. Jonáš Náplava; rozhodčí: Václav Šumšal - Filip Vrchovský; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Blecha ? - Vít Fleischmann ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 4:0
35:50 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
30:42 GÓL FBS Olomouc! 8:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #66 Jonáš Náplava bez asistence (8:0)
29:36 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #31 František Kužel (7:0)
28:45 Vyloučen hráč #62 Filip Černohous družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za vysoká florbalka
25:18 Timeout FbC Asper Šumperk
25:18 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #66 Jonáš Náplava, asistoval #16 Martin Ambrož (6:0)
24:40 Na hřiště vběhla největší opora Šumperka - Jirka
24:31 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:0)
19:10 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (4:0)
16:58 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (3:0)
15:50 Vyloučen hráč #2 Jakub Maxmilián Vavrečka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
15:12 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #11 Tomáš Štrbák (2:0)
12:51 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #49 Kryštof Novák (1:0)
10:40 Šumperský golman zatím drží své spoluhráče krásnými zákroky.
09:00 Olomouc zatím přehrává své soupeře, ale nedaří se jím vstřelit první branku.
05:30 Utkání je velice vyrovnané, ale Šumperk ztrácí síly, protože měli dvě rozcvičky.