35
  • 35 34:05
    FBC Přerov

FBS Olomouc - FBC Přerov 8:8
branky: 7. Martin Ambrož, 7. Kryštof Novák, 9. Martin Ambrož, 12. Kryštof Novák, 16. Vítězslav Pavlíček, 18. Prokop Pecha, 19. František Kužel, 30. Vítězslav Pavlíček - 4. Jan Hrubča, 22. Jan Coufal, 23. Arnošt Pospíšil, 24. Michal Krampla, 24. Gabriela Vaculová, 26. Jan Hrubča, 28. Jonáš Pavliš, 30. Jan Hrubča; rozhodčí: Petr Molek - Filip Fňukal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Blecha ?, Vilém Bodnar ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 4:1, 3:4, 1:3
34:05 Timeout FBC Přerov
29:43 GÓL FBC Přerov! 8:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #2 Jan Hrubča, asistoval #22 Michal Krampla (8:8)
29:02 GÓL FBS Olomouc! 8:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Vítězslav Pavlíček, asistoval #16 Martin Ambrož (8:7)
27:50 Timeout FBS Olomouc
27:50 GÓL FBC Přerov! 7:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #19 Jonáš Pavliš, asistoval #69 Filip Antoniazi (7:7)
25:40 GÓL FBC Přerov! 7:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #2 Jan Hrubča, asistoval #19 Jonáš Pavliš (7:6)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Vilém Bodnar družstva FBS Olomouc
23:59 GÓL FBC Přerov! 7:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Gabriela Vaculová, asistoval #2 Jan Hrubča (7:5)
23:02 GÓL FBC Přerov! 7:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Michal Krampla, asistoval #19 Jonáš Pavliš (7:4)
22:14 GÓL FBC Přerov! 7:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #48 Arnošt Pospíšil, asistoval #16 Michal Spáčil (7:3)
21:01 GÓL FBC Přerov! 7:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #72 Jan Coufal, asistoval #16 Michal Spáčil (7:2)
18:50 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #49 Kryštof Novák (7:1)
17:40 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Prokop Pecha, asistoval #21 Marek Tomášek (6:1)
15:45 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Vítězslav Pavlíček, asistoval #6 Antonín Mikláš (5:1)
12:30 Vyloučen hráč #10 Matyáš Zbránek družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra na zemi
11:20 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #71 Matěj Romanovský (4:1)
08:27 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #7 Vítězslav Pavlíček (3:1)
07:00 Olomouc začal makat a dostává se do vedení.
06:27 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #31 František Kužel (2:1)
06:14 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #3 Ondřej Hruška (1:1)
06:00 Hrubča opět na hřišti, stále aktivní.
05:20 Hrubča dostal krásnou nahrávku od Jonďu, a krásně dorazil do sítě.
04:00 Hrubča je zatím velmi aktivní.
03:23 GÓL FBC Přerov! 0:1